! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Ubytování Malá Skála, Malá Skála

Vranové 1.díl 34, Malá Skála, 46831

od 300 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Ideální dovolená s dětmi? Ubytování pro páry i skupiny? Ubytování Český ráj - Chalupa - Apartmány Tunka Zdeněk - Malá Skála!

Další informace

Nabízíme ubytování v Českém ráji, ve třech domech apartmánového typu, bez přítomnosti majitele, pro 2 – 6 osob v jednom apartmánu, umístěné v klidné části obce Malá Skála, turistický region Český ráj. Ubytování Malá Skála ( Tunka Zdeněk ) tvoří nový Dům se dvěma apartmány I uvedený do provozu v roce 2012 ( kapacita 2 x 6 lůžek ), Dům se dvěma apartmány II ( kapacita 2 x 5 lůžek ) a Domek ( kapacita 6 lůžek ). Ve všech objektech je WIFI připojení. Objekty jsou od sebe vzdáleny cca 100 m a jsou určeny k celoroční rekreaci s možností parkování přímo u domu, s posezením na zahradě a grilováním. Úschova kol zajištěna.

Ceny

Cena za osobu 300 Kč

Cena: 300 - 500,-Kč /noc/os (podle počtu ubytovaných osob a sezóny). Domek 250 - 400,-Kč/noc/os... APARTMÁNY I. 300 - 500,-Kč/noc/os.... APARTMÁNY II. 300 - 450,-Kč/noc/os.

Služby

Dětský koutek
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Zahrada

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
TV
Vlastní koupelna

Kongresové možnosti

Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna kol
Cyklostezky
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt
Lyže, snowboard
Volejbalový kurt

Okolí

Malá Skála je ideální místo pro pěší a cyklo turistiku, je zde široké sportovní využití: venkovní antukové tenisové a volejbalové kurty i nová víceúčelová sportovní hala. Žlutá plovárna (vzdálenost 100m od ubytování) zajišťuje lanové centrum, rafting, horolezectví, půjčovna kol a lodí. V zimě lyžování vzdálené 10 – 40km (více popis okolí).

Malá Skála leží 8 km od Turnova směrem na Harrachov (silnice E65). Vzdálenost z Prahy cca 90km. Nabízené ubytovací objekty se nacházejí nedaleko řeky Jizery v klidné a málo frekventované části obce.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování Malá Skála: kontakty

Telefon: +420 777 312 031