Předchozí
Další

Ubytování Malá Skála, Malá Skála

Vranové 1.díl 34, Malá Skála, 46831

od 300 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Ideální dovolená s dětmi? Ubytování pro páry i skupiny? Ubytování Český ráj - Chalupa - Apartmány Tunka Zdeněk - Malá Skála!

Další informace

Nabízíme ubytování v Českém ráji, ve třech domech apartmánového typu, bez přítomnosti majitele, pro 2 – 6 osob v jednom apartmánu, umístěné v klidné části obce Malá Skála, turistický region Český ráj. Ubytování Malá Skála ( Tunka Zdeněk ) tvoří nový Dům se dvěma apartmány I uvedený do provozu v roce 2012 ( kapacita 2 x 6 lůžek ), Dům se dvěma apartmány II ( kapacita 2 x 5 lůžek ) a Domek ( kapacita 6 lůžek ). Ve všech objektech je WIFI připojení. Objekty jsou od sebe vzdáleny cca 100 m a jsou určeny k celoroční rekreaci s možností parkování přímo u domu, s posezením na zahradě a grilováním. Úschova kol zajištěna.

Ceny

Cena za osobu 300 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

Cena: 300 - 500,-Kč /noc/os (podle počtu ubytovaných osob a sezóny). Domek 250 - 400,-Kč/noc/os... APARTMÁNY I. 300 - 500,-Kč/noc/os.... APARTMÁNY II. 300 - 450,-Kč/noc/os.

Služby

Dětský koutek
Úschovna kol, lyží
Zahrada
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
TV
Vlastní koupelna

Kongresové možnosti

Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna kol
Cyklostezky
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt
Lyže, snowboard
Volejbalový kurt

Okolí

Malá Skála je ideální místo pro pěší a cyklo turistiku, je zde široké sportovní využití: venkovní antukové tenisové a volejbalové kurty i nová víceúčelová sportovní hala. Žlutá plovárna (vzdálenost 100m od ubytování) zajišťuje lanové centrum, rafting, horolezectví, půjčovna kol a lodí. V zimě lyžování vzdálené 10 – 40km (více popis okolí).

Malá Skála leží 8 km od Turnova směrem na Harrachov (silnice E65). Vzdálenost z Prahy cca 90km. Nabízené ubytovací objekty se nacházejí nedaleko řeky Jizery v klidné a málo frekventované části obce.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování Malá Skála: kontakty

Telefon: +420 777 312 031