Předchozí
Další

Ubytování U Coufalíků, Pozlovice

Nivy II 286, Pozlovice, 76326

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme Vám ubytování v rodinném domku, který se nachází v městysi Pozlovice.K pronájmu je možnost dvou pokojů,kompletně vybavená kuchyň včetně rychlované konvice, mikrovlnky a lednice .Koupelna a WC.Přímo v domě je možné využít nabídku masáží a kosmetických služeb.

Další informace

K pronájmu nabízime celé vrchní patro řadového rodinného domu.V patře se nacházi dva pokoje,kuchyň,koupelna a wc.Jeden pokoj dvojlůžkový, druhý pokoj je 2-4 lůžkový.V káždém z pokojů se nachází televezi,radio a šatní skříní. Samozřejmě je možné si zamluvit celé horní patro čili oba pokoje. Kuchyň je plnohodnotně vybavená!Samozřejmostí je plynový sporák,mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, nádobí, příbory a hrníčky.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Tenisový kurt
Bowling, kuželky
Volejbalový kurt
Cyklostezky
Minigolf

Okolí

V blízkosti ubytovani se nachazi spousta možnostií jak si zpříjemnit pobyt.Přimo v pozlovicích se dá výbírat z mnoha relaxačnich variant.Pokud by si někdo přál dovolenou stravit aktivně, tak je tady také široka možnost sportovního vyžití.a vzhledem k tomu že se pozlovice nachazi v lazeňské lokalitě nesmíme zapomenout na kolonádu a širokou nabídku lečivých pramenů. v blizkém okolí je široka nabidka relaxačních aktivit v podobě bazenu(kryteho nebo venkovniho ten se, ale nachazi v luhačovicich), saun,masaži a kosmetických ukonu(přimo v domě). Sportovni vyžiti je také dosti.zajemci o zname sporty si přijdou také na sve možnosti si zahrat tenis, fotbal, volejba, basketbal, minigolf, bowling a kuželky je dosti.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování U Coufalíků: kontakty

Telefon: +420 605 544 901

Mapa