! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Ubytování v soukromí Deštné, Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 6, Deštné v Orlických horách, 51791

od 250 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou apartmánech a jednom čtyřlůžkovém pokoji. V apartmánech jsou kompletně vybavené kuchyně včetně lednice a mikrovlnné trouby, v podkrovním pokoji je k dispozici varná konvice.

Další informace

Nabízíme ubytování v samostatných apartmánech 2+1 (8 lůžek) a 1+1 (3 lůžka)  s plně vybavenou kuchyní a samostatnou koupelnou a WC.

Dále je k dispozici podkrovní 4 lůžkový pokoj se samostatnou koupelnou a WC. Vše je zrenovováno.

U domu je veliká zahrada s venkovním posezením. Parkování u domu.

Dům se nachází v centru obce, nejbližší  sjezdovka je 200m.Apartmán 1+1 Deštné 6
V apartmánu jsou celkem 3 lůžka plus jedno rozkládací lůžko. K dispozici je plně vybavená kuchyň s lednicí a mikrovlnou troubou. Samostatná koupelna s vanou, samostatné WC. Televize a rádio.


Apartmán 2+1 Deštné 6

V apartmánu je celkem 8 lůžek (po 4 v každé samostatné obytné místnosti). K dispozici je plně vybavená kuchyň s lednicí a mikrovlnou troubou. Koupelna je samostatná se sprchovým koutem, samostatné WC. Televize a rádio v každé obytné místnosti


Podkrovní pokoj Deštné 6

4 lůžkový podkrovní pokoj (čtyři samostatné postele), samostatná koupelna s vanou a WC. K dispozici je varná konvice. Televize, rádio.


Ceny

Cena za osobu 250 Kč
Jednolůžkový pokoj 250 Kč

Služby

Parkoviště
Zahrada
Rodinné pokoje
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 1
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Vodáctví, lodě

Okolí

Orlické hory jsou malebným a mnohými turisty dosud překvapeně objevovaným pohořím na severovýchodě Čech. Rekreační obec Deštné v Orlických horách je rozložena v trojboké kotlině pod zdejší nejvyšší horou Velkou Deštnou (1115 m n.m.). Turistický rok u nás sestává ze dvou sezón - nejvýznamnější je zimní s vrcholící návštěvností v silvestrovském týdnu, klidnějším průběhem v lednu a opět velmi vyhledávanými termíny během února a první poloviny března. Letní turistická sezóna se vyznačuje návštěvností stoupající od června a během července ke kulminačnímu období v týdnech uprostřed prázdnin.

Orlické hory jsou ideálním místem pro cyklistiku. Nejsou zde tak strmé kopce jako například v Krkonoších, takže lze vyjíždky naplánovat bez nutnosti vrcholových sportovních výkonů. Pro úplně pohodovou jízdu lze využít cyklobus, který vás vyveze na hřeben odkud je možno pokračovat do různých směrů po vrstevnici, večer stačí sjet dolů z kopce.

Svůj pobyt v Deštném můžete realizovat v každé roční době. Jarní měsíce od dubna do června vyhledávají především školní skupiny pro pořádání "škol v přírodě", v posledních letech přibývají i skupiny či dvojice důchodců dávající přednost především klidnému a pohodovému pobytu.  Podzimní období od závěru prázdnin je ideální zejména pro znalce horské turistiky. Sběr hub, pozorování pomalého utichání horské přírody před příchodem zimy a daleké výhledy ve dnech babího léta zanechávají ve vnímavých duších nezapomenutelné vzpomínky na dny strávené v Orlických horách.Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování v soukromí Deštné: kontakty

Mapa