Předchozí
Další

Ubytování NA VRCHU, Pavlov

23. dubna 2, Pavlov, 69201

od 400 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Ubytování v soukromí NA VRCHU je nově otevřený, zrekonstruovaný penzion, v klidné části obce.

Další informace

Pokoje Vám nabídneme dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové s možností přistýlek. Pokoje jsou vkusně, nově vybavené. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení ( WC + sprchový kout).

V každém patře domu se nachází celkem tři pokoje + vybavená kuchyně(lednice, vařič, nádobí).

Parkování je možné přímo u objektu.

Dále je pro Vás připravena prostorná terasa a zatravněná zahrada, přímo vybízejí k posezení venku, třeba u rozpáleného grilu.

Jsme pet-friendly: rádi Vás po domluvě ubytujeme i s menším pejskem. Prosím, berte na vědomí, že na penzionu nemusíte být sami, proto prosím respektujte soukromí a klid ostatních hostů. Pejsek musí být vychovaný a čistotný.

Ceny

Cena za osobu 400 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Třílůžkový pokoj 1.200 Kč
Cena za postel 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.600 Kč
Přistýlka 350 Kč

Služby

Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 16
Třílůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 5

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
TV
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě

Okolí

Obec Pavlov ležící na východním úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy Děvína (550 m n. m.) proslavilo predevším víno, památky a archeologie. Už v 15. století byl Pavlov největší vinařskou obcí mikulovského panství. O bohatství zdejších vinařu svědčí nejlépe výstavné vinné sklepy s barokními štíty. O tom, že zdejší vinařská tradice je dodnes velmi živá, se mužete přesvědčit i ve zdejší vinotéce, která byla nedávno otevřena v budově Obecního úřadu. Bohatí občané Pavlova ale nestavěli jen vinné sklepy. K dalším zajímavým památkám patří řada selských gruntů na návsi, kostel sv. Barbory nebo barokní hřbitov. Nad obcí se vypíná asi nejznámejší místní památka - zřícenina hradu Děvičky. Pavlov se zapsal také do učebnic archeologie. Byla zde objevena velmi bohatá archeologická naleziště dokládající osídlení již od dob lovcu mamutů. Vzhledem k bohatství nálezu nese kultura lovců mamutů z mladší doby kamenné vědecký název pavlovien. V poslední době je Pavlov známý také díky zdejší přírodě a vodní rekreaci. Pavlov leží na území chráněnné krajinné oblasti Pálava a v těsném sousedství třetí Novomlýnské nádrže. Díky přístavišti pod obcí dnes znají jméno obce jachtaři z celé republiky.

 

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování NA VRCHU: kontakty

Telefon: 721 403 831

Mapa

Autobus 100 m