Předchozí
Další

Ubytování v Sušici, Sušice

T. G. Masaryka 171, Sušice, 342 01

od 290 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 220 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování v apartmánu ve středu města. Kompletně zařízený apartmán s výhledem na náměstí.  Vhodné pro dovolenou rodinného typu, cyklistická rekreace, nebo krátkodobé pobyty, pro obchodní zástupce, nebo i delší pobyty pro pracovníky firem. Parkování, TV, Wi-Fi.

Další informace

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho apartmánu ve středu města Sušice. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení apartmánu uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavený apartmán nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a klidné prostředí možnost domácího mazlíčka po dohodě. Apartmán je možnost využit celoročně i douhodoběApartmán je o rozměru 89 m2. skládá se z obývacího pokoje spojeného s kuchyní,  ložnicí,  předsíňka  a koupelna. Ubytování je v prvním patře s výhledem do ulice T.G.Masaryka. Apartmán Sušice je až pro 5 osob v nově postaveném patrovém domě. Možnost parkování auta ve společném dvoře, Levný apartmán je vybaven kompletně vybaven, varná konvice, lednice, mikrovlná trouba, kuchyňská linka s varnou deskou. Veškeré potřeby pro bydlení a vaření. Rozkládací gauč, postel a manželské postele. Možnost přistýlky,TV,DVD, WIFI.


Ceny

Apartmán 290 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů 4

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt

Okolí

Nabízíme kompletně zařízený levný apartmán ve středu města Sušice na Šumavě. Sušice se nachází na obou březích v krásném údolí řeky Otavy pod vrchem Svatoborem,  (apartmán je asi 40 metrů od řeky)přístup z Nábřeží Karla Houry.  Možnost pěší a cyklistické turistice a výletům po turistických a cykloturistických trasách, za historickými památkami v blízkém okolí. V letní sezóně je možné koupání v řece a nově zbudovaném  koupališti poblíž ostrova "Santos", najdete zde také sportovní a dětská hřiště, tenisové kurty, cyklostesku podél řeky Otavy. Další novinka je "Akvapark" možnost koupání, sauny, občersvení, skluzavky a další.  V zimě je k dispozici krytý zimní stadion.  Naše město se nachází v blízkosti Německých hranic, takže autem je to 35 minut a jste v Bavorské Rudě.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování v Sušici: kontakty

Telefon: +420 776 728 764
WWW: www.ubytovani-v-susici.cz/

Mapa

Centrum 220 m