Ubytování Sluníčko, Lomnice nad Lužnicí

Budějovická 281, Lomnice nad Lužnicí, 37816

od 420 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Naše ubytování nabízí příjemný relax a odpočinek v plně a komfortně zařízených apartmánech s možností venkovního posezení a návštěvou vlastního vinného sklípku, kde můžete ochutnat vína a sekty jak naší tuzemské produkce, tak i různé skvosty například z Nového Zélandu, Chille, Argentiny, Francie, Německa ale i např. velice zajímavá červená vína z méně vínem známého Libanonu.

Další informace

Soukromé ubytování SLUNÍČKO, disponuje celkem pěti komfortně zařízenými apartmány, ve kterých rádi přivítáme rodiny s dětmi, cyklisty, zamilované páry, ale i ostatní turisty. Samozřejmostí ve všech apartmánech je zajištění lůžkovin, osušek, ručníků a utěrek. Na požádání v průběhu pobytu vše měníme. WIFI připojení je samozřejmostí ve všech ubytovacích prostorách. Do každého apartmánu je možné přidat v případě potřeby přistýlku. K dispozici máme i dětskou postýlku včetně lůžkovin a dětského povlečení, také dětská stolička je samozřejmostí.

Ceny

Snídaně 125 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Cena za osobu 420 Kč

Služby

Připojení k internetu
Terasa
Parkoviště
Zahrada
Vstup domácích zvířat
Nekuřácké pokoje
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů 5

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Kuchyňka

Restaurace

Našim klientům nabízíme také možnost zajištění snídaní bufetovou formou, cena snídaně je 125,-- Kč na osobu. Snídaně realizujeme bufetovou formou a jejich složení je následující: Pečivo Máslo, rostlinný tuk, tavené sýry, paštika, med, džem (vše balené) Uzeniny, sýry Sladké pečivo Jogurty, müsli, corn flakes, dětské cereálie Ovoce Teplá jídla Káva turecká, rozpustná s mlékem, preso, čaje (výběr z kazety), mléko, kakao Džus pomerančový a voda s mátou a citronem

Sportovní možnosti v okolí

Půjčovna kol Cyklostezky
Bazén vnitřní Koupání řeka, jezero
Rybolov Vodáctví, lodě
Jezdectví, koně Golf
Fitness, posilovna Bazén venkovní

Okolí

Vítejte na stránkách soukromého ubytování SLUNÍČKO, věříme, že Vás naše nabídka ubytování a služeb zaujme, a že to budeme právě my, kdo se postará o Vaši dovolenou a příjemný odpočinek. Srdečně Vás proto zveme do Jižních Čech na Třeboňsko, do vyhlášené oblasti cyklistických a turistických stezek, rybníků a pískoven, kde příroda je přímo stvořená pro Vaši relaxaci a aktivní odpočinek. Celé Třeboňsko je rájem nejen pro cyklisty a vodáky, ale také rozsáhlé borové lesy přitahují milovníky procházek v krásné neporušené přírodě, houbaře a sběrače tolik oblíbených borůvek. Na své si přijdou i příznivci rybaření v nedalekých rybnících, pískovnách a řece Lužnici.    

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování Sluníčko: kontakty

Telefon: 721 806 525
724 978 139