Předchozí
Další

Ubytovna DELTA - Jiří Kombrza, Chomutov

Kosmonautů 4021, Chomutov, 43001

od 165 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování turistům, firmám které při svých zakázkách potřebují ubytovat své zaměstnance, sportovním oddílům, zájmovým organizacím apod.. Bohužel NEPOSKYTUJEME náhradní bydlení trvalého charakteru, ani sociální bydlení. Tyto služby poskytují jiné ubytovny v Chomutově.

Další informace

Ubytování hostů nabízíme ve dvoulůžkových a třílůžkových, dobře vybavených pokojích. Pokoje jsou standartně vybaveny lednicí, TV (osmi kanály a jedním sportovním) dále běžným vybavením, dvoulůžkové s vlastním WC. K dispozici jsou pokoje a prostory jak pro kuřáky, tak i pro nekuřáky. Celé přízemí budovy je nekuřácké, první patro je určeno pro kuřáky. V každém patře se nachází společná koupelna a WC zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy a také společná kuchyňka s možností zapůjčení veškerého nádobí zdarma.

K dispozici je internetová místnost s možností neomezeného surfování na internetu na našich počítačích a to zdarma. Dále je v budově vysokorychlostní pokrytí WiFi signálem pro Vaše osobní počítače a to také zdarma. Bez poplatku je rovněž parkování vozidel na našem vlastním parkovišti které je pod dohledem kamerového systémemu se záznamem. Po dohodě je možné využít naší zahradu s posezením k relaxaci či grilování, vhodné pro rodiny s dětmi.

Celá budova ubytovny je po kompletní rekonstrukci včetně sociálních zařízení a ostatních prostor.

Velký důraz je kladen na čistotu pokojů na kterých pokojské provádí úklid i v průběhu Vašeho pobytu, ostatní prostory jsou uklízeny téměř nepřetržitě. Také dohled nad dodržováním nočního klidu je u nás samozřejmostí. Tímto způsobem chceme našim hostům zajistit komfortní a klidné ubytování za velmi nízké ceny. Ubytování s pejskem je možné, pouze však malá plemena.

Ubytovaným hostům je k dispozici naše zahrada. Zahrada je určena k rekreaci, k dennímu i večernímu posezení, je velice vhodná pro rodiny s dětmi. Je vybavena zahradním altánem s možností posezení až osmi osob. K dispozici je také zahradní plynový gril.

Ceny

Cena za osobu 165 Kč
Domácí mazlíček 40 Kč

Služby

Parkoviště hlídané
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Terasa
Zahrada

Vybavení pokojů

Lednička
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Létání
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Rybolov
Koupání řeka, jezero

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytovna DELTA - Jiří Kombrza: kontakty

Telefon: +420 474 628 443
+420 777 135 269