Předchozí
Další

Váňův statek, Dubovice

Dubovice 21, Dubovice, 39301

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Na svatbě, oslavě, relaxačním pobytu, firemním školení je vždycky skvělé mít vše potřebné po ruce. Proto jsme Váňův statek budovali tak, aby poskytl veškeré důležité služby na jednom místě. A k tomu jsme přidali velkorysý prostor, klid a soukromí. Hledáte právě něco takového? Budu rád, když se na těchto stránkách seznámíte s naší nabídkou. A ještě radši, když naše služby přijedete osobně vyzkoušet.

Další informace

Dejte dohromady aspoň desetičlennou partu lidí a přijeďte na Váňův statek. Vy si zorganizujete a zajistíte program podle svého gusta a my poskytneme to nejlepší zázemí, ubytování, dostatek prostoru i soukromí.

Meditační pobyty

Je jenom na vás, zda máte v plánu jen si takříkajíc vyčistit hlavu, zaostřit své smysly, či více poznat sami sebe. V každém případě je důležité, aby vaši meditaci nikdo nerušil. Na Váňově statku najdete klidná a pozitivní místa, na kterých máte zajištěno soukromí. Otevíráme pouze pro objednané skupiny a nabízíme velkorysé prostory. Věnovat se meditaci můžete ve stínu stromů za zpěvu ptáků, ve voňavé trávě na louce, ale i v některém z našich sálů s komfortním podlahovým topením.

Jógové pobyty

Jóga přináší unikátní spojení kultury těla a ducha. Rozvíjejte tento soulad u nás. Vaší ucelené jógové skupině nabídneme kvalitní ubytování, jídlo a také inspirativní prostory. Možná máte rádi svou tělocvičnu, ale zkuste změnu. Představte si, jaká bude vaše lekce třeba v altánku na čerstvém vzduchu, na trávníku u našeho rybníčku a nebo v zimní zahradě se spoustou zeleně. Náš areál je uzavřený, a tak vaši harmonii nebudou narušovat žádní nechtění diváci.

Taneční pobyty

Naše sály se mohou stát vaším tanečním parketem. Dostatečný prostor je pro taneční pobyty nezbytností. Na Váňově statku ho máme. U vašich krásně provedených figur se rozhodně nebudete muset mačkat. Hudbu dobře uslyšíte, garantujeme kvalitní ozvučení. Zatancovat si můžete i venku, není problém. Až dotančíte, snadno doplníte energii – o to už se postarají naši kuchaři. Relaxaci po vašem náročném výkonu naleznete třeba ve vířivce. A kvalitní ubytování zase znamená, že budete ráno dobře vyspaní na další velký tanec.

Wellness pobyty

Ve svém volnu chce člověk opustit koloběh povinností. Je přece úplně skvělé vyrazit si se skupinou přátel a prostě jen tak relaxovat a odpočívat. Což takhle užít si skvělé chvíle ve vířivce, zaplavat si v bazénu, projet se na lodičce? Rádi vám zajistíme také maséra. A vy se pak uvolnění a klidní můžete třeba projít nebo proběhnout přírodou, která obklopuje Váňův statek. To všechno s jistotou, že se v našem rozlehlém, uzavřeném areálu nebudete muset prodírat davy cizích lidí.

Rodinné pobyty

Když se několik rodin domluví, že stráví volné dny spolu, bývá to skvělé. Zvláště pokud se před vámi otevírá tolik možností jako na Váňově statku. Kvalitní ubytování a jídlo jsou nezbytným základem. K tomu bazén, rybaření, lodičky, hřiště. Děti budou nadšené z našich hospodářských zvířat – poníků, ovcí, perliček i prasat. Zajezdíte si na čtyřkolkách a odpočinete ve vířivce. A navíc je od nás blízko do lesa na houby i do města na nákup.


Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Terasa
Vířivka
Zahrada
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat
Masáže
Připojení k internetu
Vegetariánská kuchyně
Wellness služby

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Ozvučení, reprobedny
Připojení k internetu
Kopírka
Parket
Tabule
Mikrofon(y)
Plátno

Firemní akce

 

Svojí polohou je předurčen pro pořádání kongresů, seminářů, jednání a dalších incentivních a outdoorových aktivit.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Jezdectví, koně
Půjčovna lyží
Squash
Aerobic, cvičení
Bowling, kuželky
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Solárium
Volejbalový kurt
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Lyže, snowboard
Sportovní hala

Okolí

V okolí Váňova statku naleznete mnoho příležitostí na uskutečnění výletů, ať již za krásami přírody, historií, muzeí a mnoho dalších možností ze široké nabídky, kterou okolí nabízí.

Mapa

Autobus 300 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Váňův statek: kontakty

Telefon: +420 723 802 401