! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Ubytování U Nás doma, Orličky

Orličky 162, Orličky, 56155

od 546 Kč
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Vítejte na stránkách restaurace s ubytováním v soukromí U nás doma. Naše restaurace se nachází v turisticky atraktivní oblasti na úpatí Orlických hor. Nejbližší okolí nabízí řadu cílů pro pěší túry či cykloturistiku. V zimě si přijdou na své milovnící běžeckého i sjezdového lyžování - poblíž restaurace se nachází zastávka skibusu, který Vás dopraví až ke sjezdovce.

Další informace

V objektu se nachází společenská místnost s velkou LCD televizí a s volným připojením k Wifi. Máme hřiště na malou kopanou, můžeme zapůjčit elektronické šipky, stolní tenis, kulečník, horská kola a spoustu her a hraček po děti. V letních měsících mají ubytovaní hosté možnost využít vodní nádrže ke koupání, v zimě k bruslení.

Uvnitř objektu nabízíme 1x osmilůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový s letištěm a 4x dvou až čtyřlůžkové pokoje (s palandou). Dále můžeme nabídnout ubytování v 15 chatkách pro čtyři osoby. Ubytování je vázáno polopenzí. Osoba/noc v chatce s polopenzí 416 Kč, osoba/ noc v objektu 576 Kč. Za ubytování na více než jednu noc zaplatíte o 30 Kč méně. Ceny jsou uvedeny včetně rekreačního poplatku. Dítě do 3 let ubytujeme zdarma, bez nároku na lůžko a stravu. Děti od 3 do 10 let mají u nás slevu ve výši 40%.

Ceny

Cena za osobu 546 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč

Včetně polopenze

Služby

Parkoviště
Společenské prostory
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 5
Osmi a více lůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování U Nás doma: kontakty

Telefon: +420 464 620 320

Mapa