! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Veverčí Dvůr, Roseč

Roseč 8, Roseč, 37701

od 13.900 Kč
apartmán/týden
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinná dovolená je čas, kdy je celá rodina pohromadě a proto je důležité vybrat vhodnou lokalitu a ubytování, které bude splňovat Vaše představy a požadavky. Rozhodli jste se strávit rodinnou dovolenou s dětmi v Čechách? Rodinný penzion Veverčí Dvůr je specializovaný pro rodinnou dovolenou s dětmi všech věkových kategorií včetně kojenců.

Další informace

V prostředí jihočeského statku strávíte zajisté příjemnou rodinnou dovolenou. Nabízíme prostorné rodinné apartmány s vybaveným kuchyňkami a sociálním zařízením.  Každý z apartmánů rodinného penzionu má samostatný vstup do zahrady. Rodinný penzion nabízí velkou hernu a dětský koutek, fotbalové hřiště, stolní tenis, velkou zahradu s pískovištěm, houpačkami a trampolínou.. Všechny apartmány mají samostatný vstup s malou předsíňkou, obývací část s plně vybavenou kuchyňkou, ložnici v patře, koupelnu s WC a sprchovým koutem. Kuchyně jsou plně vybaveny. Dětské postýlky,chůvičky,vaničky,nočníky a přebalovací stoly. Každý apartmán má samostatný vstup do zahrady. Venkovní posezení a grilování je možné v parku kolem stavení, nebo na venkovních teráskách před apartmány.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 13.900 Kč
Šestilůžkový pokoj 14.900 Kč
Domácí mazlíček 120 Kč
Snídaně 350 Kč
Přistýlka 350 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Terasa
Zahrada
Dětský koutek
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Konferenční možnosti
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 40
Šestilůžkové pokoje 5
Čtyřlůžkové pokoje 3
Počet apartmánů 8

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
Lednička
WC
Mikrovlnná trouba

Restaurace

Individuální – v apartmánech jsou vybavené kuchyňky k pohodlnému vaření. Snídaně - jsou formou snídaňový košů. Dále je možné obednat obědy a večeře v sousedním Hostinec u Jitky - Nedaleko Veverčího Dvora (cca 50m)  ve velmi příjemném prostředí i s venkovním posezením.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Koupání řeka, jezero
Cyklostezky
Létání
Golf
Rybolov
Jezdectví, koně

Okolí

Rodinný penzion se nachází nedaleko města Jindřichův Hradec v chráněné krajinné oblasti Třeboň v obci Roseč. Tato oblast nabízí ubytování uprostřed nádherné krajiny jižních Čech. Mají své osobité kouzlo. Krajina, protkaná hladinami potoků, řek a zejména rybníků, se tu z rovinaté Třeboňské pánve zdvíhá v zalesněné kopce České Kanady, aby na malém kousku země dala vyniknout své rozmanitosti.

Město Jindřichův Hradec s rybníkem Vajgar, v jehož hladině se zrcadlí nádherné panorama gotického hradu a renesančního zámku.

Více než století neodmyslitelně patří ke koloritu Jindřichohradecka dvě lokálky s rozchodem kolejí pouhých 760 mm, zato s délkou úctyhodných 79 km. Obě tratě, Jindřichův Hradec - Nová Bystřice i Jindřichův Hradec - Obrataň.

Největší lidový mechanický betlém na světě, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů, patří k nejnavštěvovanějším expozicím muzea. Velkolepý betlém, který jeho tvůrce, jindřichohradecký punčochářský mistr Tomáš Krýza, vytvářel více než šedesát let. Jesličky obsahují 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje.

Město Třeboň na Zlaté stoce mezi rybníky Svět a Rožmberk je lázeňským a rekreačním městem, městskou památkovou rezervací a střediskem CHKO Třeboňsko.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Veverčí Dvůr: kontakty

Telefon: +420 772 721 060
+420 772 721 061

Mapa

Autobus 200 m