Předchozí
Další

Veverčí Dvůr, Roseč

Roseč 8, Roseč, 37701

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Rodinná dovolená je čas, kdy je celá rodina pohromadě a proto je důležité vybrat vhodnou lokalitu a ubytování, které bude splňovat Vaše představy a požadavky. Rozhodli jste se strávit rodinnou dovolenou s dětmi v Čechách? Rodinný penzion Veverčí Dvůr je specializovaný pro rodinnou dovolenou s dětmi všech věkových kategorií včetně kojenců.

Další informace

V prostředí jihočeského statku strávíte zajisté příjemnou rodinnou dovolenou. Nabízíme prostorné rodinné apartmány s vybaveným kuchyňkami a sociálním zařízením.  Každý z apartmánů rodinného penzionu má samostatný vstup do zahrady. Rodinný penzion nabízí velkou hernu a dětský koutek, fotbalové hřiště, stolní tenis, velkou zahradu s pískovištěm, houpačkami a trampolínou.. Všechny apartmány mají samostatný vstup s malou předsíňkou, obývací část s plně vybavenou kuchyňkou, ložnici v patře, koupelnu s WC a sprchovým koutem. Kuchyně jsou plně vybaveny. Dětské postýlky,chůvičky,vaničky,nočníky a přebalovací stoly. Každý apartmán má samostatný vstup do zahrady. Venkovní posezení a grilování je možné v parku kolem stavení, nebo na venkovních teráskách před apartmány.

Ceny

Snídaně 350 Kč
Přistýlka 350 Kč
Domácí mazlíček 120 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Individuální – v apartmánech jsou vybavené kuchyňky k pohodlnému vaření. Snídaně - jsou formou snídaňový košů. Dále je možné obednat obědy a večeře v sousedním Hostinec u Jitky - Nedaleko Veverčího Dvora (cca 50m)  ve velmi příjemném prostředí i s venkovním posezením.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Golf Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Létání
Rybolov

Okolí

Rodinný penzion se nachází nedaleko města Jindřichův Hradec v chráněné krajinné oblasti Třeboň v obci Roseč. Tato oblast nabízí ubytování uprostřed nádherné krajiny jižních Čech. Mají své osobité kouzlo. Krajina, protkaná hladinami potoků, řek a zejména rybníků, se tu z rovinaté Třeboňské pánve zdvíhá v zalesněné kopce České Kanady, aby na malém kousku země dala vyniknout své rozmanitosti.

Město Jindřichův Hradec s rybníkem Vajgar, v jehož hladině se zrcadlí nádherné panorama gotického hradu a renesančního zámku.

Více než století neodmyslitelně patří ke koloritu Jindřichohradecka dvě lokálky s rozchodem kolejí pouhých 760 mm, zato s délkou úctyhodných 79 km. Obě tratě, Jindřichův Hradec - Nová Bystřice i Jindřichův Hradec - Obrataň.

Největší lidový mechanický betlém na světě, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů, patří k nejnavštěvovanějším expozicím muzea. Velkolepý betlém, který jeho tvůrce, jindřichohradecký punčochářský mistr Tomáš Krýza, vytvářel více než šedesát let. Jesličky obsahují 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje.

Město Třeboň na Zlaté stoce mezi rybníky Svět a Rožmberk je lázeňským a rekreačním městem, městskou památkovou rezervací a střediskem CHKO Třeboňsko.

Veverčí Dvůr: kontakty

Telefon: 772 721 060
772 721 061

Mapa

Autobus 200m
Velká mapa