Vila Slunečnice, Vejprty

Husova 787, Vejprty, 43191

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Vila Slunečnice je rodinný dům s možností ubytování zaměřeném na rodiny s dětmi. Dům se nachází na okraji města Vejprty při výjezdu směrem na obec Kovářská asi 10km od lyžařského střediska Klínovec.

Další informace

Dům stojí 1,5 km od hraničního přechodu Vejprty / Bärenstein. Parkování na vlastním ohraničeném pozemku – 8 parkovacích míst. Na přelomu roku 2007/2008 byla vila celkově zrekonstruována. V domě je místnost zařízená pro vyžití dětí i v případě nepříznivého počasí. Společenská místnost (jídelna) sousedí s kuchyní a s dětským koutkem. Je vybavena krbovými kamny. Kuchyň vás příjemně překvapí svým vybavením a v základní sestavě pojme 20 lidí. Rodinám s malými dětmi je k dispozici k zapůjčení přebalovací pult s koupací vaničkou a dětská židlička.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč

Služby

Venkovní ohníště / gril
Parkoviště
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 1
Pětilůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Kuchyňka

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Lyže, snowboard
Cyklostezky Koupání řeka, jezero

Okolí

Zimní aktivity

Přímo ve Vejprtech je brusliště. Hned za hraničním přechodem je velmi hezké a cenově příznivé lyžování v Bärensteinu. Dále lyžařská střediska Klínovec(10km), Boží Dar (18km), Neklid (16km). V přilehlém okolí jsou upravované běžecké tratě.

Letní aktivity

Široká síť cyklostezek propojených s německou stranou, tenisové kurty (na okraji Vejprt při výjezdu směrem na Klínovec), venkovní aquaparky v Jáchymově (25km) a v Klášterci nad Ohří (24km), aquaparky v německých městech Geyer (21km) nebo Marienberg (28km). U vily je k dispozici skákací trampolína se sítí, dětský koutek pod vzrostlými stromy a rozsáhlý pozemek s posezením a grilováním.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Vila Slunečnice: kontakty

Telefon: +420 776 333 873