Předchozí
Další

Vila Lednice, Lednice

Poddoší 803, Lednice, 69144

od 1.500 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 400 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chcete prožít svou dovolenou v klidu a bez dětského švitoření? Dovolená bez dětí je plná pohody a relaxace, kdy si budete moci užít jeden druhého a odpočinout si alespoň na pár dní od běžných starostí v klidném prostředí a u skleničky vína. Nemáme zde zázemí pro malé děti, proto je naše ubytování ideální pro dospělé a mládež od 12 let.

Naše pokoje se nachází ve velmi klidné lokalitě v blízkosti centra Lednice. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, televizorem a Wi-Fi připojením. Máme vlastní monitorované parkoviště a monitorovanou kolárku pro cyklisty.

Centrum i vchod do zámecké zahrady jsou od nás vzdáleny pěší chůzí 200 metrů. Restaurace jsou od nás vzdáleny pouhých 100 metrů.


Další informace

Vila je samostatně stojící a nachází se v centru Lednice ve velmi klidné lokalitě u řeky Dyje.

Každý pokoj má velkou manželskou nebo oddělenou postel, vlastní koupelnu s WC, KLIMATIZACI, TV, Lednici, Wi-Fi připojení a ALARM. Součástí pokoje je 1 parkovací stání, které se nachází na soukromém monitorovaném parkovišti s možností uložení kola do monitorované kolárny.

V pokojích a v celém areálu nejsou povolena zvířata. Taktéž zde platí přísný zákaz kouření, ve všech pokojích a společných prostorách jsou detektory kouře. Kouření je možné pouze na terase.

Obědy nebo večeře možno domluvit v nedaleké restauraci U Fábů,popřípadě v dalších restastauracích,které jsou od nás pár minut chůzí.

Našim hostům můžeme zapůjčit jízdní kola a koloběžky.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 3.800 Kč
Třílůžkový pokoj 3.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.000 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.500 Kč

Snídaně v ceně


Využití terasy, Wi-Fi, parkovací stání, úschovu kol, snídaně, monitorování parkovacího stání a kolárny, turistický poplatek, možnost využití našeho kvelbeného sklípku pro cca 10 sedících osob.

Služby

Nekuřácké pokoje
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Zahrada
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 1

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
Lednička
WC
TV

Restaurace

Snídaně 8.30h-10.00h kontinentální nebo formou bufetu-dle počtu lidí. Obědy a večeře možno domluvit v nedaleké restauraci U Fábů.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Rybolov
Cyklostezky
Střelnice
Jezdectví, koně
Půjčovna kol

Okolí

Pokoje se nachází v klidné lokalitě u řeky Dyje. Dostupnost do centra Lednice a ke vstupu do zámecké zahrady je 200 metrů.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Vila Lednice: kontakty

Telefon: +420 608 377 889
+420 608 700 987
WWW: www.vilalednice.cz

Mapa

Centrum 400 m Autobus 400 m