Předchozí
Další

Zámeček Klokočov, Klokočov

Klokočovská Lhotka 61, Klokočov, 58301

od 1.350 Kč
apartmán/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Zámeček Klokočov je nově po kompletní rekonstrukci interiérů i exteriéru, která mu navrátila jeho původní podobu z 19. století. Dnes se v této soukromé rezidenci můžete ubytovat v pokojích a apartmánech vybavených nábytkem v dobovém stylu a zažít tak neopakovatelnou atmosféru zámeckých dějin.

Další informace

 

Obzvláště působivé jsou pak zrekonstruované podkrovní prostory, kde se nacházejí oddělené ložnice pro dva páry a další dvě rozkládací dvoulůžka, samozřejmostí je i prostorná koupelna. K dispozici je také útulná společenská místnost s loveckými trofejemi.

Zámeček poskytuje ničím nerušené soukromí v náručí zámeckého parku. Je vhodný pro rekreační pobyty, svatební obřady či pořádání rodinných oslav, ale také pro vaše důležité obchodní partnery.

Ceny

Apartmán 1.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.350 Kč
Polopenze 150 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 18
Počet apartmánů 4
Dvoulůžkové pokoje 2
Kapacita restaurace 50

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

 

Rádi pro vaši firmu zajistíme akce nejrůznějšího typu – od seminářů až po teambuildingové aktivity.

Náš salónek, který je vybaven plátnem a dataprojektorem, je ideální provzdělávací a firemní akce.

Teambuildingové programy zahrnují široké spektrum aktivit – vodní sporty na Sečské přehradě, vyjížďky na koních, splutí řeky Chrudimky, paintball, lukostřelbu, horolezecký výcvik a další.

V létě můžete volný čas příjemně strávit také na golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech a v zimě na sjezdovce v Trhové Kamenici.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Golf
Rybolov
Horolezectví
Vodáctví, lodě
Jezdectví, koně

Okolí

 

Železné hory jsou jednou z geologicky nejpestřejších oblastí České republiky. Protože však z geologické rozmanitosti vyplývá také rozmanitost rostlin a zvířat, jsou skutečným rájem nejen pro geology. V roce 1991 byly vyhlášeny chráněnou krajinnou oblastí a nachází se zde 7 evropsky významných lokalit Natura 2000.

Touto romantickou krajinou, která inspirovala nejednoho českého malíře, vás provede řada vlastivědných stezek a turistických i cyklistických tras. V podhůří se nachází spousta krásných rybníků s cennými rostlinnými a živočišnými společenstvy. V Železných horách můžete zkusit obejmout celkem 16 památných stromů. Nejstarším z nich je právě tisíciletá klokočovská lípa.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Zámeček Klokočov: kontakty

Telefon: +420 739 377 828
WWW: www.zamecek-klokocov.cz/

Mapa