Předchozí
Další

Zámecký hotel, Náchod

Smiřických 1280, Náchod, 54701

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Centrum 500 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Vážení hosté, dovolujeme si vás pozvat do Zámeckého hotelu, který je spojením útulnosti, stylového vybavení a intimity. Nově zrekonstruovaný Zámecký hotel sousedí s náchodským zámkem a se zámeckou alejí. Již jeho poloha je zárukou klidu a pohody.

Další informace

K ubytování hostů slouží 2 apartmány a 17 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, vybavených kompletním sociálním zařízením, telefony, barevnými televizory a satelitem. Pohodlí zaručuje osobní výtah a bezbariérový přístup.

V Náchodě, kde se Zámecký hotel nachází, je k dispozici krytý bazén, sauna, fitness centrum, krytá ledová plocha, půjčovna automobilů a horských kol, tenisové kurty, bowling, kulečník aj. Vše podle vašeho přání zajistíme.

Služby

Bezbariérový přístup
Restaurace
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 17
Kapacita restaurace 50
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Pohostinské služby s širokou nabídkou kvalitních jídel a nápojů zajišťuje hotelová restaurace s 50 místy, modrý salonek rovněž s 50 místy a v létě venkovní terasa.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Půjčovna aut
Bowling, kuželky
Půjčovna kol
Cyklostezky
Tenisový kurt
Fitness, posilovna

Okolí

* Adršpašsko-teplické skály * Krkonoše, Orlické hory * ZOO Safari, Dvůr Králové nad Labem * Bývalé barokní lázně Kuks s Braunovým Betlémem * Dobrošov, vojenská pevnost (1938) * Josefov, vojenská pevnost (1780) * Zámky: Náchod, Ratibořice, Nové Město nad Metují, Opočno * Broumovské barokní kostely Dienzenhoferu * Vodní nádrž Rozkoš - pro rybáře, plachtaře a plavce * Možnost návštěvy Polska (2 km)

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Zámecký hotel: kontakty

Telefon: +420 491 426 503
Mobil: +420 604 893 939
Fax: +420 491 427 882

Mapa

Centrum 500 m