Předchozí
Další

Zámek Hostačov, Skryje

Hostačov 59, Skryje, 58282

od 1.800 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 300 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Zámek Hostačov je památkově chráněný renesanční zámek postavený na základech středověké tvrze, v rodinném vlastnictví. Nedávno oživen jako penzion a konferenční centrum vítá hosty k životu na zámku, a náš zcestovalý čecho/australsko/jiho-africký tým vám dá pocit domova, ať už jste odkudkoliv. Zámek je obklopen vlastním leso-parkem. Leží na rozhraní krajů Vysočiny, Středočeského kraje a Pardubického kraje, což umožňuje hostům navštěvovat blízké zajímavosti všech tří krajů současně, s historickým a UNESCO chráněným centrem Kutné Hory, pouhých 20minut vzdálené. Právě začínáme první fázi dlouhodobé renovace, která přinese náš zámek a park k bývalému rozkvětu a snad ještě více. V této fázi vás zveme do našich zámeckých pokojů abyste vychutnali rozlehlé interiéry a idylický les kolem.

Další informace

Všechny naše zámecké pokoje mají vysoké stropy a veliká okna, která k zámku patří. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou a vanou. Pokud budete potřebovat, rádi Vám na požádání do vašeho dvoulůžkového pokoje přidáme přistýlku(600Kč/noc).  Vítáme také domácí mazlíčky do všech pokojů (250Kč/noc).

Pokoje jsou také vybaveny pro přípravu kávy či čaje. Všechny pokoje jsou umístěny v “piano nobile” – renesanční pojem na prvním poschodí s výhledem závisejícím na tom, ve kterém křídle zámku je pokoj situován. Našim cílem je uchovat v zámku atmosféru dávných dob, proto pokoje nejsou vybaveny  televizorem.  Pokud Vám to však nedá, můžete se se světem spojit prostřednictvím internetu, každý pokoj je totiž vybaven bezplatným wifi připojením.  Jsme ale přesvědčeni, že budete i tak mile překvapeni, jakou Vám přinese radost trávit čas s vašimi blízkými při různých aktivitách, například jako je procházka parkem, královská hra šachy nebo karetní hry v knihovně. Vše toto je pro hosty i denním návštěvníkům zdarma.  Všechny pokoje a celý zámecký areál je bezbariérový. Jelikož je Zámecký hotel stará budova, všechny pokoje jsou jiné a mají svoji  vlastní atmosféru, ale pro zjednodušení jsme je rozdělili do několika typů podle velikosti a stupně vybavení.  Zveme Vás, aby jste si prohlédli pokoje a vybrali ten správný přesně pro Vás.  V případě zájmu si lze pronajmout celý zámek s parkem – máme 17 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky u všech.  Součastná kapacita je 50 postelí, ale v případě, že vaše skupina je ochotná být flexibilní, ubytovali jsme už v minulosti až 68 osob.

Ceny

Cena za celý objekt 89.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.800 Kč
Cena za sál 5.000 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.800 Kč
Domácí mazlíček 250 Kč
Přistýlka 600 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Masáže
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Wellness služby
Konferenční možnosti
Parkoviště
Restaurace
Vířivka
Zahrada
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Parkoviště uzavřené
Terasa
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 34
Dvoulůžkové pokoje 17

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Nejen pro naše hosty, ale i pro širokou veřejnost máme otevřenou novou zámeckou restauraci. Nabízíme bohatý výběr jídel. Menu máme vždy sezónní, podle dostupných čerstvých surovin. Od masa po zeleninu,které pečlivě vybíráme z okolních bio farem.

 

V naší kuchyni klademe důraz na čerstvé suroviny z místních zdrojů, a pokud možno od dodavatelů ekologického zemědělství. Menu je neustále aktualizováno podle sezónních surovin, takže si naši hosté mohou být jistí, že to co jedí, je čerstvé. Tam, kde to bude možné, půjdeme “nad rámec bio”, kdy můžeme našim zákazníkům udat přesný zdroj jejich jídla, takže mohou navštívit přímo farmu a vidět, co jedí. Na našich potravinách a jejich původu nám záleží a věříme, že je to znát i na výsledném produktu.

 

Aktuální menu plus nápojový a vinný lístek můžete shlédnout na našich webových stránkách.

Dále nabízíme mimo vín z nedaleké Kutné Hory také netradiční vynikající australská vína.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Parket
Data projektor
Připojení k internetu
Kopírka
Promítačka

Firemní akce

 

Zámek Hostačov Vám poskytne netradiční prostředí, které lze využít pro společenské i firemní akce, obchodní jednání, konference a semináře, galavečery, rauty, plesy a bankety, oslavy výročí.

Ke všem akcím nabízíme kompletní catering, který zajišťuje naše restaurace a zajištění celé akce „na klíč“.

Zajistěte si akci pro Vaši firmu levněji – Zámek Hostačov nyní nabízí slevy na firemní akce: v pátek: 10% v neděli: 20%

Ceník pronájmu zámku a sálů:

  • Pronájem celého zámku, včetně parku a zahrad, s ubytováním se snídaní: 49 000Kč (40 osob), rádi ubytujeme dalších 20 osob (600Kč/přistýlka).
  • Pronájem zámeckého sálu: 500Kč/hod 3000Kč/den; max. 50 židlí
  • Pronájem salonku: 250Kč/hod 2000Kč/den; max. 20 židlí, pro svatby 30 lidí
  • Pronájem zámeckého nádvoří: 250Kč/hod; 2000Kč/den

Jakoukoliv akci je také možné uspořádat na zámecké zahradě, v parku či na ostrůvku.

Celé akce také zajišťujeme na klíč, pro více informací a odhadovaný rozpočet nás prosím kontaktujte: jana@zamek-hostacov.com

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Jezdectví, koně
Tenisový kurt
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard
In-line bruslení
Půjčovna kol

Okolí

Kutná Hora – 22km, Zámek Žleby - 5km, Lipnice nad Sázavou – 31km, Hrad Lichnice – 11km, Sečská přehrada – 18km, Zřícený Hrad Oheb – 19km, Zámek Ledeč nad Sázavou - 28km

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Zámek Hostačov: kontakty

Telefon: +420 569 433 198
WWW: www.zamek-hostacov.com/

Mapa

Centrum 300 m Autobus 500 m Vlak 3 km