Předchozí
Další

Sporthotel Maják, Soběšovice

Soběšovice, Soběšovice 48, Soběšovice, 73938

od 700 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Hotel je situován u Žermanické přehrady, kapacita ubytování je 49 lůžek. Sál pro konání rodinných oslav, pracovních porad. K dispozici je parkoviště, Wi-fi, wellness, restaurace. Pokoje se sociálním zařízením a TV. Venkovní ohniště, sportovní vyžití.

Další informace

Hotel je situován na břehu žermanické přehrady, která je známa svým turistickým ruchem. Kolem celé přehrady naleznete chaty, hotely, tábořiště, autokempy a restaurační zařízení a různá hřiště.

Náš hotel nabízí zrekonstruované prostředí, pěknou a udržovanou pláž, čisté a dobře vybavené pokoje (Internet Wi-Fi součástí). Dále nabízí pořádní společenských akcí – rodinné oslavy, svatby, firemní akce, školení aj., sportovní pobyty pro školy, rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, možnost rybolovu – prodej hostovacích povolenek na místě. Okolí nabízí krásné procházky okolo vody, sportovní vyžití, tenisové kurty, beachvoleyball, petanque. Pokoje jsou s výhledem na přehradu a jsou vybaveny sociálním zařízením a sprchovým koutem. Parkování u hotelu je zdarma.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 700 Kč
Cena za celý objekt 1.500 Kč
Třílůžkový pokoj 1.000 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.200 Kč

Služby

Restaurace
Připojení k internetu
Parkoviště
Terasa
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Sporthotel Maják nabízí ubytovaným stravování dle výběru a to buď snídaně, polopenze a celá penze. V objektu je i restaurace, která obslouží všechny návštěvníky. Výběr jídel je hojný a máme zde i speciality. Dále pořádáme různé slavnostní hody.

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero Tenisový kurt
Rybolov
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Sporthotel Maják: kontakty

Mapa

Velká mapa