Best Hotel Garni Olomouc, Olomouc

Na Střelnici 48, Olomouc, 77200

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata

O nás

Best Hotel Garni** Olomouc - kvalitní a levné ubytování v centru Olomouce. Hledáte-li na Vašich cestách klid a vstřícné zázemí, je pro Vás Best Hotel Garni** Olomouc ideální řešení.

Další informace

Best hotel Garni** Olomouc poskytuje levné a kvalitní ubytování v centruOlomouce. Pokoje hotelu jsou jednoduše a účelně zařízeny. Hosté u nás neplatí za zbytečnosti a okázalost. Hlavní důraz klademe na čistotu, vstřícnost personálu klidnou a přátelskou atmosféru. Nadstandardní jsou naše bohaté bufetové snídaně. Pokud však snídaní nepotřebujete, neplatíte ji.

V Best hotel Garni** Olomouc si můžete podle svých potřeb vybrat ze 3 kategorií hotelových pokojů: 
 • pokoje typu ekonomy
 • pokoje typu ekonomy – lux
 • pokoje typu junior suite

Hotelové pokoje typu ekonomy jsou jednoduše a účelně zařízené zcela novým nábytkem, koupelna se sprchovým koutem a WC jsou staršího typu. Pokojenemají televizi ani lednici. Wi-fi připojení k internetu je zdarma garantováno na každém pokoji této kategorie. Většina hotelových pokojů v této kategorii má oddělené postele.

Hotelové pokoje typu ekonomy - lux jsou jednoduše a účelně zařízené zcela novým nábytkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC je moderní a prostorná. Na pokojích je televize a malá lednice, wi-fi připojení k internetu je zdarmagarantováno na každém pokoji této kategorie. Pokoje jsou přísně nekuřácké. Většina pokojů v této kategorii má oddělené postele.

Hotelové pokoje typu Junior Suite jsou prostorné, velké pokoje se samostatným sezením. Prostorná je i koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC. Hostům Best hotel Garni** Olomouc je k dispozici televize a lednice. Wi-Fipřipojení je zdarma garantováno na každém pokoji. Pokoje jsou umístěny ve vyšších patrech, dva z nich mají romantický výhled na katedrálu sv. Václava. Pokoje v této kategorii mají možnost variabilního uspořádání lůžek a mohou být doplněny jednou přistýlkou.


 

Služby

Konferenční možnosti
Masáže
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Restaurace

Den u nás začíná bohatou snídaní v naší jídelně, kde si ze široké nabídky snídaňového bufetu můžete vybrat dle Vaší chuti. Máte-li zájem o stravování i později v průběhu dne, zajistíme pro Vás polopenzi. Snídaňový bufet obsahuje: káva, čaj, džusy, mléko, salámy různých druhů, šunka, plátkové sýry, tavené sýry, párky, míchaná vajíčka, müsli, jogurty, zelenina, chléb, rohlíky, vánočka, bábovka.

Firemní akce

Školící místnosti

Kromě kvalitního a ekonomického ubytování pro Vaše zaměstnance, partnery či hosty Vaší firmě můžeme nabídnout možnost pořádání firemních porad, obchodních setkání, seminářů či školících akcí.
Nabízíme tyto prostory k pronájmu:
 • Salonek v přízemí
  V době od 6:30 do 9:00 slouží jako jídelna na snídaně. Salonek je možno denně od 9:00 hodin. Kapacita místnosti je 25 osob.
  Cena pronájmu je: 2.000,- Kč bez DPH za den nebo 200,- Kč bez DPH za každou započatou hodinu.
 • Velká školící místnost
  Místnost, jejíž kapacita je 25 osob, je možno využít denně od 7:00 hodin. 
  Cena pronájmu je: 3.900,- Kč bez DPH za den
 • Jednací salonek
  Místnost s kapacitou 8 osob je možno využít denně od 7:00 hodin.
  Cena pronájmu je:
  1.500,- Kč be DPH za ? dne
  3.000,- Kč bez DPH za den

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Best hotel Garni** Olomouc má velmi výhodnou polohu. Za 10 minut dojdete od hotelu pěšky ke Sloupu Nejsvětější Trojice. Relaxovat a sportovat můžete v luxusním areálu Omega, nacházející se v bezprostřední blízkosti Best hotel Garni** Olomouc. Fotbalový fanoušci ocení blízkost Fotbalového stadionu SK SIGMA OLOMOUC, ostatní sportovci blízkost Sportovní haly UP. Hotel poskytne zázemí také cyklistům vyrážejícím na cyklostezku č. 51 vedoucí Litovelským Pomoravím.

Kromě mnoha historických, poznávacích, kulturních či sportovních cílů přímo ve městě Olomouc můžete navštívit celou řadu zajímavých míst v okolí Olomouce. Za zmínku stojí například Zoologická zahrada na Svatém Kopečku u Olomouce, který je současně vyhledávaných poutním místem, pohádkový hrad Bouzov, hrad Úsov, Sovinec či Helfštýn, Chráněná krajinná oblast Litovelské Pomoraví, Javoříčské či Mladečské jeskyně, Státní hrad Šternberk s unikátním muzeem hodin, Arboretum Bílá Lhota, Hanácký skanzen v Příkazech, Muzeum tvarůžků v Lošticích, zámek v Náměšti na Hané…

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Best Hotel Garni Olomouc: kontakty

Telefon: 603 336 993
Mobil: 604 123 661