! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Bouda SLOVANKA, Černý Důl

Černý Důl 182, Černý Důl, 54344

od 525 Kč
osoba/noc
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Bouda Slovanka se nachází v nadmořské výšce 1120m. V létě je Slovanka dostupná motorovým vozidlem nájezd vozidel je z Černého Dolu.

Další informace

bytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích turistického charakteru s hygienickým koutem na každém pokoji. Sociální zařízení a sprchy jsou na patře na dobré ůrovni. Apartmá má své soc. zařízení. Na boudě si lze zahrát stolní tenis, kulečník, el. šipky, v létě je k dispozici hřiště na nohejbal a volejbal. V sobotu při nástupu na rekreaci dostane každý rekreant na boudě pečené pečivo a svač. polévku. Stravování ubytovaných hostů je možné formou polo nebo plné penze. Jídelníček ubyt. hostů tvoří převážně jídla české kuchyně, obohacená o jídla ze zvěřiny, mořských ryb, drůbeže, k dostání jsou i potraviny, které nejsou chemicky ošetřeny, ať už to jsou zmrzlinové poháry s jahodami, zeleninové saláty nebo ekologicky vypěstované brambory. K dispozici je také venkovní krb s otáčecím rožněm, kde si ubytovaní hosté mohou objednat, nebo si sami upéci sele, jelena, daňka, muflona nebo jiná masa, na které mají právě chuť. Koncem zimy většinou na Velikonoce, se na Slovance konná pravý český masopust. K dispozici je táké připojení k internetu.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 525 Kč
Dvoulůžkový pokoj 525 Kč

Včetně polopenze

Služby

Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna lyží
Cyklostezky
Volejbalový kurt
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Okolí

Rekreační zařízení je svojí polohou předurčeno, hlavně k pěší turistice a zimním sportům, avšak v případě nepříznivého počasí, můžete navštívit například Safari ve Dvoře Králové, skalní město v Adršpachu, nejen za povšimnutí stojí zámky, v Novém Městě nad Metují, Opočno, Babiččino Údolí, betlém v Třebechovicích pod Orebem, apod. Tyto výlety jsou z Pece nebo Černého Dolu 1 hodinu jízdy os. vozem. Pro školy v přírodě a skupiny, lze objednat autobusovou přepravu. Tímto způsobem lze zajistit i autobus do Prahy na celodenní výlet.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Bouda SLOVANKA: kontakty

Telefon: +420 499 896 332
+420 606 601 997
Mobil: +420 602 266 644
Fax: +420 499 896 051

Mapa

Autobus 800 m