Předchozí
Další

Černý Orel , Kroměříž

Velké náměstí 24/9, Kroměříž, 76701

od 845 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování - NE
Centrum 130 m
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Spletité kouzlo stylově zaměřených místností, romantické zahrádky, multifunkční salonek BAR NĚŽNÝ BARBAR s pozůstatky historických trámových konstrukcí, vytvářejí zajímavé prostředí, ve kterém se budete cítit velmi dobře. OCHUTNEJTE KROMĚŘÍŽ!

Další informace

Nabízíme ubytování v hotelu či penzionu, pivovar s nabídkou poctivě vařených českých ležáků a dalších speciálů, restauraci s českou i moderní kuchyní, od roku 2016 máme svou první kroměřížskou čokoládovnu Yesterka, ve které ochutnáte fantastické pralinky. Také jsme otevřeli svůj Ztracený bar vhodný pro noční život a zapomnění. Máme bohaté know how v pořádání svateb, firemních akcí a večírků a nejrůznějších oslav.


Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.190 Kč
Jednolůžkový pokoj 845 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Jak nejlépe strávit horký letní večer? PIVOBAR a PIVNICE Černý Orel se zahrádkou v podloubí s výhledem na náměstí a zámek, piva přímo z nerezových tanků umístěných v restauraci, u nás v interiéru grilovaná kuřata a kolena, a samozřejmě množství alkoholických i nealkoholických nápojů.

Firemní akce

S organizací nejrůznějších večírků máme velké zkušenosti. Doporučujeme své představy s námi zkonzultovat a využít možností našich salónků, případně Ztraceného baru.Jsme připraveni nabídnout raut, coffe break, ubytování, zábavu formou karikaturisty, živé hudby, DJ, různých vystoupení umělců, soutěží i po Kroměříži. Nechybí možnost fotografa, nabídky adrenalinových zážitků.Specifickou nabídkou pak jsou exkurze po čokoládovně a pivovaru, případně degustace vína, rumů, tradičních i netradičních destilátů R.Jelínka, apod. K dispozici máme projektory, mixážní pulty, kytary a klávesy, flipcharty, skvělou partu a know how.

Mapa

Centrum 130 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Černý Orel : kontakty