Předchozí
Další

Chatový areál Ladex, Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě č.ev. 124, Nové Město na Moravě, 59231

od 200 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Krásné prostředí chráněné krajinné oblasti Vysočiny nabízí ideální podmínky pro odpočinek v čistém prostředí zdravých lesů.

Další informace

Rekreační chatový areál LADEX se nachází v blízkosti Nového Městě na Moravě, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, které jsou východní součástí rozsáhlé Českomoravské vrchoviny, v nadmořské výšce cca 700 metrů, v centru běžeckých a turistických tras. Je to ideální místo pro letní i zimní dovolenou. Chaty jsou situované s důrazem na soukromí a vzhledem ke klidné lokalitě je pobyt vhodný i pro rodiny s dětmi. Blízké přírodní koupaliště s pláží a podmínky pro pěší turistiku, houbaření, krásné výlety na zajímavá místa umožňuje příjemnou letní dovolenou.

V těsné blízkosti se nachází jedno z nejmodernějších sportovních středisek na světě - Vysočina Aréna. Velký sportovní areál pro běh na lyžích, biatlon, závody bikerů... V areálu se pořádají světové poháry na lyžích i kolech a proběhlo zde mistrovství světa v biatlonu. U areálu jsou další sportoviště, např. tenisové kurty a minigolf. Profesionálně udržované závodní tratě pro lyžaře bývají podle rozvrhu přístupné i veřejnosti. Trať pro světový pohár bikerů si mohou návštěvníci prohlédnout a okusit celoročně, několik tras o různé obtížnosti je určeno pro širokou veřejnost, od zkušených bikerů po rodiny s dětmi.

V blízkém okolí jsou kilometry udržovaných turistických tras pro běžkaře. Nedaleko je sjezdovka na Harusově kopci se sedačkovou lanovkou.

Ubytování

Rekreační chatový areál LADEX tvoří samostatné chaty. Rozmístění chat umožňuje dosažení určitého soukromí hostů, ubytování tedy není cíleno pro skupinové pobyty (v areálu není společenská místnost). Všechny chaty jsou plně vybaveny kuchyňkami (chladnička, varné konvice, nádobí na vaření, stolování, grilování), lůžkovinami, mají vlastní venkovní posezení, úschovnu kol. Chaty se od sebe liší počtem obytných místností a úrovní vybavení. Všechny chaty umožňují pohodlné celoroční využití (ekonomické vytápění AKU kamny). Bližší podrobný popis je uveden u jednotlivých chat níže. Ubytování je možné za poplatek i s malými domácími zvířaty.

Ceny

Cena za osobu 200 Kč

Služby

Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Rybolov
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Okolí

Pro aktivní rodinnou dovolenou je zde velké množství značených turistických cest, cykloturistických tras, krásné přírodní koupaliště s pláží (10 minut chůze lesem), v zimním období Vás očekávají připravené běžecké tratě (trať Zlatá lyže - 150 m od areálu) a sjezdovka na Harusově kopci.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chatový areál Ladex: kontakty

Telefon: +420 602 580 276
+420 541 218 659