Předchozí
Další

Honour and Grace Hotel, Ostrov

Horní Žďár 31, Ostrov, 36301

od 140 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel Honour and Grace je prvotřídním klenotem, jenž je situován v západní části České republiky, spadající do Karlovarského kraje. Náš Hotel se nachází na unikátním místě, v samém srdci krušnohorských lesů, mezi turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar.

Další informace

Hotel Honour and Grace je mistrovsky renovován s přihlédnutím ke každému detailu a je vysoce vybavený prestižním zařízením splňující veškeré bezpečnostní standardy. Jsme připraveni Vás srdečně přivítat a nabídnout Vám možnost vytvořit si mnoho dlouho přetrvávajících vzpomínek, doprovázených ohleduplným a prvotřídním servisem. Vyberte si mezi 20. elegantními pohodlnými pokoji a osobitým apartmá Honour & Grace, restaurací Royal Leaf, útulným salónkem In the Woods, ozdravným privátním spa zázemím, funkční tělocvičnou, terasou, dětským hřištěm, rozmanitou zahradou a mezi mnoho dalšími aktivitami.

Honour & Grace je rodinný hotel a Vaše děti jsou naší prioritou. Jsou považovány za naše nejnáročnější hosty. Jejich zdravé stravování, bezpečnost a především nezapomenutelné vzpomínky na nás jsou naším hlavním cílem. Podnikatelé zde najdou své soukromé a tiché útočiště, kde můžete osvobodit svoji mysl a pracovat efektivně, daleko od ruchu města, a přesto stále v centru dění. Náš hotel je navržen pro dosažení nejvyššího a maximálního pohodlí všech našich hostů se specifickými potřebami, tak abychom zajistili příjemný a bezpečný pobyt. Veškeré zařízení včetně veřejných toalet a výtahu je bezbariérové.

 

 

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 140 Kč

Služby

Bar
Dětský koutek
Parkoviště
Recepce non-stop
Služba praní
Vířivka
Bazén
Masáže
Pokojový servis non-stop
Restaurace
Směnárna
Wellness služby
Bezbariérový přístup
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Sauna
Společenské prostory
Zahrada

Vybavení pokojů

Balkón
Minibar
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
Lednička
WC

Restaurace

Nechte své smysly ponořit do zajímavé směsi mezinárodní kuchyně s tradičním dotekem. Plátno chutí, barev a vůní, představující pouze ty nejlepší a nejčerstvější regionální produkty budou představeny ve stylovém designu a multifunkčním prostoru restaurace Royal Leaf. Z příležitostného obědu, večeře, rodinném setkání, obchodního obědu nebo konference, svatby, banketu či jakékoliv jiné vhodné příležitosti, jsme schopni vyhovět všem vašim očekávání a požadavkům na profesionální úrovni. V případě dobrého počasí, si svůj gastronomický zážitek můžete vychutnat na naší dech beroucí terase s výhledem na idylickou krásu zahrady a nezkrotnou přírodu blízkého okolí.

Restaurace The Royal Leaf je otevřena ČT-NE od 11:00 do 23:00 s nabídkou sezoního a la carte menu.

At´ už je to ranní káva, lahodné občerstvení nebo touha dát si něco na zub po večeři, náš salónek ,,In the woods,, nabízí řešení z mnoha našich dokonalých podpisových koktejlů. Unikátní a příjemná atmosféra s relaxační jazzovou hudbou, kde se uvolníte a užije si sama sebe. Zanechte za sebou všední hektické dny při odpoledním čaji, nebo se jen posaďte a relaxujte v jednom z našich pohodlných křesel s dobrou knihou nebo přáteli, obklopení klidným a zeleným lesem.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Horolezectví
Volejbalový kurt
Bowling, kuželky
Lyže, snowboard
Fitness, posilovna
Půjčovna kol
Golf
Tenisový kurt

Okolí

Hotel Honour and Grace je situován v západní části České republiky, spadající do Karlovarského kraje. Náš Hotel se nachází na unikátním místě, v samém srdci krušnohorských lesů, mezi turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar.

Mapa


zobrazit kontakty

Honour and Grace Hotel: kontakty

Telefon: +420 351 184 200
+420 728 448 772
+420 724 190 307