Hotel Koruna Karlštejn, Karlštejn

Karlštejn 13, 26718

od 1.400 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Koruna se nachází přímo pod starobylým hradem Karlštejnem. V celoročním provozu je 14 pokojů se 40 lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Hostům je k dispozici vlastní hlídané parkoviště. Svoji pohostinnost nabízí restaurace a dva stylové salonky se 150 místy u stolu. Letní terasa má 120 míst s nejkrásnějším pohledem na hrad a okolní zalesněné stráně. V místě jsou tenisové kurty, golfové hřiště a možnost vyjížděk na koních. V okolí Karlštejna je možnost návštěvy různých památek. (hrad Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Praha,sklárny Nižbor...).

Další informace

V místě jsou tenisové kurty, golfové hřiště a možnost vyjížděk na koních. V okolí Karlštejna je možnost návštěvy různých památek. (hrad Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Praha,sklárny Nižbor...).krásné pěší tůry do karlštejnských lesů, Malá a Velká Amerika..

Ceny

Polopenze 200 Kč
Třílůžkový pokoj 2.900 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.400 Kč
Přistýlka 600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.000 Kč
Cena za sál 1.000 Kč

Snídaně v ceně


Snídaně, WIFI připojení a parkování na uzamčeném parkovišti je v ceně. Sleva 5% od tří nocí výše.

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Parkoviště hlídané
Terasa
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Nekuřácké pokoje

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 40
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 13
Kapacita restaurace 150

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC
Trezor

Restaurace

Restaurant Koruna patří svojí polohou k nejlépe situovaným v Karštejně. Na hlavní trase od parkoviště ke hradu přímo v centru Karlštejna Vám nabízí svoji pohostinnost  restaurace ve třech stylových saloncích se 150 místy u stolu. Letní terasa se 120 místy má nejkrásnější pohled na hrad a okolní zalesněné stráně

Kongresové možnosti

Plátno
Připojení k internetu
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač
Tabule
Videopřehrávač
Zpětný projektor

Firemní akce

Nabízíme tři salonky pro pořádání firemních školení, seminářů a rautů. Zapůjčíme Vám televizi, video a flipchart. Občerstvení během semináře a stravování po celý den v restauraci. Možnost zajištění prohlídky hradu.. Pro hráče golfu zajistíme hrací čas na karlštejnském golfovém hřišti. K dispozici je 14 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky – celkem 38 lůžek.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Golf
Jezdectví, koně Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt Volejbalový kurt

Okolí

V okolí Karlštejna je možnost návštěvy Koněpruských jeskyní (7 km), hradu Křivoklát (40 km), hradů Žebrák a Točník (20 km), Zámku Hořovice (25 km), sklárny Ruckl v Nižboře (20 km), Berouna (10 km) a Prahy (30 km). Do cíle výletních míst se lze velice pohodlně dostat vlakem, který je od hotelu vzdálen 10 minut chůze. Pro milovníky golfu je zde možnost využití 18 jamkového golfového hřiště (1 km). V obci je možnost pronájmu tenisových kurtů. Okolí Karlštejna je známo nádhernou přírodou, která je součástí přírodní rezervace a CHKO Český Kras. Zde je možnost projížďky na kole popřípadě procházky a návštěvy lomů Velká a Malá Amerika a Bubovických vodopádů.

Mapa

Vlak 500m
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Koruna Karlštejn: kontakty

Telefon: +420 311 681 465