Předchozí
Další

Hotel Na Stráži, Železná Ruda

Hojsova Stráž 78, Železná Ruda, 34022

od 300 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Na Stráži poskytuje své služby v obci Hojsova Stráž. Zajišťuje ubytování a stravování pro návštěvníky centra západní Šumavy - Železnorudska. Psi jsou v hotelu vítáni.

Další informace

K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. V případě potřeby jsou dvoulůžkové pokoje využívány jako jednolůžkové, případně je do některých pokojů možno přidat přistýlku. Celková ubytovací kapacita hotelu je 45 lůžek, což je dostatečné pro ubytování osob z plně obsazeného běžného autobusu. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Toalety a sprchy jsou společné pro každé patro. Ubytování se psem je bez příplatku.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 300 Kč
Třílůžkový pokoj 300 Kč
Dvoulůžkový pokoj 300 Kč
Jednolůžkový pokoj 300 Kč

Služby

Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 45

Restaurace

V nabídce hotelové restaurace najdete všechny druhy jídel od předkrmů a polévek přes hotová jídla, minutky až po moučníky. Restaurace má stavebně oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. V létě můžete své pokrmy a nápoje konzumovat na terase s výhledem na vrcholky okolních hor. Před hotelem je rovněž venkovní posezení okolo ohniště a udírny, kde si případně můžete připravit pokrmy podle vlastních představ. Restaurace je otevřena od 11 do 22 hodin a po domluvě i podle potřeby.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

 V okolí se nachází řada známých turistických cílů a jiných zajímavostí. Krajina je vhodná pro cykloturistiku a v zimě pro běžecké lyžování. Objednávky ubytování na výše uvedených kontaktech.

Mapa

Autobus 50 m Vlak 2.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Na Stráži: kontakty

Telefon: +420 376 690 142
Mobil: +420 606 916 585