! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Růžové údolí, Zábřeh

Zábřeh 40, 78901

od 550 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 1 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Růžové údolí stojí na klidném místě u lesa. Má restauraci a zahradu s terasou a dětským hřištěm a nabízí Wi-Fi zdarma.

Další informace

Ubytování v Růžovém údolí 

K dispozici je 12 pokojů s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je možnost připojit se zdarma na Wi-Fi. Náš hotel disponuje vlastním oploceným parkovištěm jištěným kamerovým systémem a hlídaný psem.

Ubytování si lze dopředu zajistit pomocí online rezervace. .

Ceny

Cena za osobu 550 Kč
Přistýlka 300 Kč
Snídaně 100 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Konferenční možnosti
Parkoviště hlídané
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Bezbariérový přístup
Nekuřácké pokoje
Parkoviště uzavřené
Sauna
Vegetariánská kuchyně
Zahrada
Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 24
Dvoulůžkové pokoje 12
Kapacita restaurace 70

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace Růžové údolí 

Pokrmy
Denní menu, minutky a hotová jídla jsou u nás samozřejmostí.Odborným poradcem naší restaurace je Mistr Václav Šmerda,který byl kuchařem našich prezidentů pana Havla  a Klause. Nabízíme také pokrmy typu pečená kýta, pečená husa, krůta, zvěřinu, hovězí steaky, jehněčí nebo speciality z ryb. Pečeně připravujeme metodou nízkoteplotního pečení, které vylučuje přepálení tuků a zároveň dělá pečeni měkkou a hlavně šťavnatou.   

Nápojové speciality
Připravujeme pravou sicilskou kávu značky Zicaff?. K tomu dezert vlastní výroby zdarma. K pokrmům doporučujeme prvotřídní sicilská vína Baglio Siciliamo. Kvalitní mléko a mléčné výrobky dodávají místní výrobci – manželé Pospíšilovi. Sypaný čaj různých druhů připravovaný v konvičkách od českého výrobce

Ostatní
Možnost občerstvení u venkovního baru restaurace. V letních měsících je pro vás připravena udírna a venkovní gril. Menu rozvážíme pouze pro firemní zákazníky. Pro děti jsou připraveny dětské pokrmy a tomu odpovídající porce. Nekuřácký interiér s možností připojení se k Wi-Fi. U nás najdete také místo pro odpočinek a posezení s přáteli – 2 zastřešené venkovní terasy a 1 vyhřívaná

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Telefon
Připojení k internetu
TV přijímač
Tabule

Firemní akce

Firemní a rodinné akce

Od srpna 2013 nabízíme firemní catering. Pořádáme také bohaté rauty. Velký sál Růžového údolí lze využít k různým akcím typu večírek či oslava narozenin. Jsme připraveni a vybaveni i na firemní semináře a školení. Pořádáme akce pro všechny věkové kategorie – děti a dospělé. Své ratolesti můžete zabavit na maškarním plese, dětském dni či dětském hřišti se spoustou atrakcí. Pro ty, co mají rádi přírodu a zvířata, je zde obora s živými zvířaty, které můžete nakrmit. Ve vánočním období pravidelně připravujeme Mikulášskou nadílku.

Svatební oslavy

Nabízíme pořádání svatebních hostin přímo ve velkém sále s kapacitou 130 míst. Tento sál lze propojit se salonkem s kapacitou 28 míst. Je možnost také pořádat svatby s obřadem přímo v našem parku.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Horolezectví
Kulečník, billiard
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Běžkařské stopy
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Squash
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Minigolf
Tenisový kurt

Okolí

Horská služba a cykloturistika

Hotel Růžové údolí, v rámci svých služeb, nabízí pod vedením dlouholetého člena Horské služby Jeseníky mnoho aktivit. V zimním období doprovázíme a seznamujeme návštěvníky s lyžařskými středisky v širokém okolí (Buková hora, Čenkovice, Dolní Morava, Kouty, Přemyslov a další). Také plánujeme a doprovázíme na skialpových túrách v masivu Hrubého Jeseníku a Králického Sněžníku. V letním období pak plánujeme a doprovázíme na peších túrách nejen po značených cestách (Jeseníky, Králický Sněžník). Dále nabízíme cyklotúry po silnicích a v přírodě. Navíc vás seznámíme s horolezeckými terény. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Sportovní vyžití a jiné

V zimním období dopravujeme naše hosty do ski areálů dle jejich přání. Pro ski resort Buková hora je zajištěn dovoz a odvoz našim ski busem zdarma. Pro ubytované je pak sleva na skipas 10%. Růžové údolí je situováno do krásné přírody, která vybízí k turistice, jízdě na nedaleké cyklistické stezce, nebo procházkám k Nemilské přehradě. Okolí restaurace je mnohými označováno za houbařský ráj.

Mapa

Centrum 1 km Autobus 50 m Vlak 4 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Růžové údolí: kontakty

Telefon: +420 583 414 000