Předchozí
Další

Hotel Růžové údolí, Zábřeh

Zábřeh 40, 78901

od 550 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 1 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Růžové údolí stojí na klidném místě u lesa. Má restauraci a zahradu s terasou a dětským hřištěm a nabízí Wi-Fi zdarma.

Další informace

Ubytování v Růžovém údolí 

K dispozici je 12 pokojů s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je možnost připojit se zdarma na Wi-Fi. Náš hotel disponuje vlastním oploceným parkovištěm jištěným kamerovým systémem a hlídaný psem.

Ubytování si lze dopředu zajistit pomocí online rezervace. .

Ceny

Cena za osobu 550 Kč
Přistýlka 300 Kč
Snídaně 100 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Konferenční možnosti
Parkoviště hlídané
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Bezbariérový přístup
Nekuřácké pokoje
Parkoviště uzavřené
Sauna
Vegetariánská kuchyně
Zahrada
Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 24
Dvoulůžkové pokoje 12
Kapacita restaurace 70

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace Růžové údolí 

Pokrmy
Denní menu, minutky a hotová jídla jsou u nás samozřejmostí.Odborným poradcem naší restaurace je Mistr Václav Šmerda,který byl kuchařem našich prezidentů pana Havla  a Klause. Nabízíme také pokrmy typu pečená kýta, pečená husa, krůta, zvěřinu, hovězí steaky, jehněčí nebo speciality z ryb. Pečeně připravujeme metodou nízkoteplotního pečení, které vylučuje přepálení tuků a zároveň dělá pečeni měkkou a hlavně šťavnatou.   

Nápojové speciality
Připravujeme pravou sicilskou kávu značky Zicaff?. K tomu dezert vlastní výroby zdarma. K pokrmům doporučujeme prvotřídní sicilská vína Baglio Siciliamo. Kvalitní mléko a mléčné výrobky dodávají místní výrobci – manželé Pospíšilovi. Sypaný čaj různých druhů připravovaný v konvičkách od českého výrobce

Ostatní
Možnost občerstvení u venkovního baru restaurace. V letních měsících je pro vás připravena udírna a venkovní gril. Menu rozvážíme pouze pro firemní zákazníky. Pro děti jsou připraveny dětské pokrmy a tomu odpovídající porce. Nekuřácký interiér s možností připojení se k Wi-Fi. U nás najdete také místo pro odpočinek a posezení s přáteli – 2 zastřešené venkovní terasy a 1 vyhřívaná

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Telefon
Připojení k internetu
TV přijímač
Tabule

Firemní akce

Firemní a rodinné akce

Od srpna 2013 nabízíme firemní catering. Pořádáme také bohaté rauty. Velký sál Růžového údolí lze využít k různým akcím typu večírek či oslava narozenin. Jsme připraveni a vybaveni i na firemní semináře a školení. Pořádáme akce pro všechny věkové kategorie – děti a dospělé. Své ratolesti můžete zabavit na maškarním plese, dětském dni či dětském hřišti se spoustou atrakcí. Pro ty, co mají rádi přírodu a zvířata, je zde obora s živými zvířaty, které můžete nakrmit. Ve vánočním období pravidelně připravujeme Mikulášskou nadílku.

Svatební oslavy

Nabízíme pořádání svatebních hostin přímo ve velkém sále s kapacitou 130 míst. Tento sál lze propojit se salonkem s kapacitou 28 míst. Je možnost také pořádat svatby s obřadem přímo v našem parku.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Horolezectví
Kulečník, billiard
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Běžkařské stopy
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Squash
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Minigolf
Tenisový kurt

Okolí

Horská služba a cykloturistika

Hotel Růžové údolí, v rámci svých služeb, nabízí pod vedením dlouholetého člena Horské služby Jeseníky mnoho aktivit. V zimním období doprovázíme a seznamujeme návštěvníky s lyžařskými středisky v širokém okolí (Buková hora, Čenkovice, Dolní Morava, Kouty, Přemyslov a další). Také plánujeme a doprovázíme na skialpových túrách v masivu Hrubého Jeseníku a Králického Sněžníku. V letním období pak plánujeme a doprovázíme na peších túrách nejen po značených cestách (Jeseníky, Králický Sněžník). Dále nabízíme cyklotúry po silnicích a v přírodě. Navíc vás seznámíme s horolezeckými terény. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Sportovní vyžití a jiné

V zimním období dopravujeme naše hosty do ski areálů dle jejich přání. Pro ski resort Buková hora je zajištěn dovoz a odvoz našim ski busem zdarma. Pro ubytované je pak sleva na skipas 10%. Růžové údolí je situováno do krásné přírody, která vybízí k turistice, jízdě na nedaleké cyklistické stezce, nebo procházkám k Nemilské přehradě. Okolí restaurace je mnohými označováno za houbařský ráj.

Mapa

Centrum 1 km Autobus 50 m Vlak 4 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Růžové údolí: kontakty

Telefon: +420 583 414 000