Předchozí
Další

Hotel TATRA & SPA Velké Karlovice s.r.o., Velké Karlovice

Na Mikulcově 505, Velké Karlovice, 75606

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Hotel TATRA & SPA Velké Karlovice s.r.o., ležící v krásném prostředí Velkých Karlovic (na pomezí Javorníků, Beskyd a Vsetínských vrchů).

Další informace

V našem hotelu naleznete 42 pokojů o celkové kapacitě 137 osob (91 lůžek + 46 přistýlek).
V I. a II. patře jsou 1, 2, a 3 lůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek ve formě rozkládacích křesel (pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC a barevným televizorem).
Ve III.patře jsou rodinné 2 pokojové apartmány pro 2-5 osob (v každém apartmánu je ložnice s manželským 2 lůžkem a obývací pokoj s rozkládací sedačkou-přistýlky). Tyto apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC a barevným televizorem a liší se velikostí a orientací (menší apartmány TATRA jsou s výhledem na severní stranu do lesa a větší apartmány TATRA PLUS jsou s výhledem na jižní stranu do údolí).
Některé pokoje jsou zařazeny do tzv.kategorie PLUS, tato kategorie navíc nabízí na pokoji toto vybavení: telefon, minibar, rychlovarnou konvici a fén.

Nejlépe vybavené relaxační centrum v regionu. Náš profesionální personál Vám nabídnerelaxaci, rehabilitaci, ozdravné procedury i odpočinek na nejvyšší úrovni.

V budově hotelu je posilovna vybavená 20 posilovacími stroji. Dále zde naleznete stůl pro stolní tenis. U hotelu je tenisový antukový kurt, areál minigolfu s 18 drahami a lyžařský vlek TATRA POMA se sjezdovkou (pro ubytované zdarma). Zájemci si mohou také zahrát ruské kuželky nebo stolní tenis pod širým nebem. Není problém využít naši půjčovnu horských kol.

Služby

Dětský koutek
Masáže
Sauna
Vířivka
Zahrada
Konferenční možnosti
Parkoviště
Terasa
Vstup domácích zvířat
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 133

Vybavení pokojů

Minibar
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

  • Snídaně jsou u nás podávány formou rautu od 7.30 do 9.30 hodin.
  • Restaurace s kavárnou a barem jsou v provozu denně od 7.30 do 23.00 hodin.
  • Vinárna je v provozu od 19.30 do 02.00 hodin.
  • V našem jídelním lístku si určitě vyberete.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Kopírka
Plátno
TV přijímač
Data projektor
Osvětlení
Připojení k internetu
Videopřehrávač
Fax
Ozvučení, reprobedny
Tabule
Zpětný projektor

Firemní akce

Jsme zařízení, které zabezpečuje během celoročního provozu kromě rekreačních a relaxačních pobytů také firemní akce, konference, semináře a školení.

Naše hotelová kuchyně je schopna připravit rauty, coffeebraky, následně oběd i večeři formou servírovaného menu nebo jakéhokoli pohoštění, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty (viz gastronomie). Wellness hotel Tatra Vám nabízí prostory a salonky až pro 120 osob. Stačí pouze upřesnit Vaše požadavky na uspořádání stolů a židlí, výzdobu místnosti, …(fotky školící místnost naleznete v záložce Hotel - fotogalerie). Personál hotelu je připraven se o Vás postarat tak, aby jste byli Vy i Vaši klienti spokojeni. Samozřejmostí je i technické zajištění akcí(ozvučení, televizor, video, dataprojektor, plátno, flipchart, mikrofon).

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Cyklostezky
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Volejbalový kurt
Běžkařské stopy
Golf
Kulečník, billiard
Půjčovna kol
Bowling, kuželky
Golfový trenažér
Lyžařská škola
Půjčovna lyží

Okolí

Ve Velkých Karlovicích je hustá síť značených turistických stezek a cyklotras. Asi 1000 metrů od hotelu se nachází veřejné koupaliště Velké Karlovice. V blízkém okolí hotelu je v zimním období k dispozici několik lyžařských areálů a upravované běžecké tratě. Nově je také možno využít dráhy pro in-line brusle.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel TATRA & SPA Velké Karlovice s.r.o.: kontakty

Telefon: +420 571 444 323
Mobil: +420 731 429 842
Fax: +420 571 444 322

Mapa