Předchozí
Další

Hotel U Koníčka, Dačice

Palackého nám. 50, Dačice, 38001

od 920 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel a restauraci "U Koníčka" naleznete v centru města Dačice. Město leží v jihozápadní části Moravy na břehu řeky Dyje. Blízkost státní hranice s Rakouskem (15 km) a významných památek (státní zámek, Slavonice, Telč,...) z něj činí vhodný cíl i pro pobytovou turistiku.

Hotel a restaurace má bohatou historii, nabízí kvalitní ubytování i posezení v čistém a příjemném prostředí. Příznivé ceny, rychlá obsluha, široký výběr jídel i nápojů jsou dalšími přednostmi, o kterých se můžete na vlastní kůži přesvědčit.

Další informace

Hotel nabízí celkem 29 lůžek ve 13 pokojích. Dva pokoje jsou jednolůžkové, sedm dvoulůžkových, tři dvoulůžkové s možností přistýlky a jeden čtyřlůžkový.

Čisté a útulné pokoje jsou Vám k dispozici. Bezkonkurenční úroveň ubytování v Dačicích za solidní ceny je zárukou Vašeho spokojeného pobytu.

Vybavení každého pokoje:

  • vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC
  • televize
  • bezplatné internetové Wifi připojení

V podkrovním typu pokoje se budete cítit příjemně jako doma. Ať již bude Váš pobyt jakkoli dlouhý, jsme si jisti Vaší spokojeností. Vytvoříme Vám příjemné zázemí na Vašich pracovních cestách nebo na dovolené v našem zajímavém a pamětihodnostmi bohatém kraji...

Po práci nebo výletě určitě oceníte vysoký komfort příslušenství pokojů. Maximální soukromí i hygienicky čisté prostředí jsou našimi hlavními přednostmi.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 2.000 Kč
Jednolůžkový pokoj 920 Kč
Domácí mazlíček 250 Kč
Přistýlka 300 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Třílůžkový pokoj 1.750 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 25

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V naší restauraci Vás přivítá vlídná obsluha a stylově čisté prostředí. Ojedinělý výhled na dačické náměstí Vám zpříjemní posezení u dobrého jídla či nápoje. Dlouhá tradice podniku sahající až do minulého století nás zavazuje k udržování standardně vysoké úrovně poskytovaných služeb.

Bar

Nabízíme Vám také posezení u barového stolu. Najdete u nás bohatý výběr destilátů i míchaných nápojů, české pivo (plzeňský Prazdroj a Gambrinus) i širokou škálu nealkoholických nápojů. Nechte se potěšit příjemnou reprodukovanou hudbou i rychlou a ochotnou obsluhou.

Jídelna

V naší restauraci Vám jistě zachutná. Ať již si vyberete ucelené menu, některé z tradičních hotových jídel nebo z bohaté nabídky jídel na objednávku, jsme přesvědčeni, že nebudete zklamáni. Ať máte rádi jídla bezmasá či masitá, sladká či slaná, ostrá či jemná, určitě si u nás vyberete. Jako zákusek Vám můžeme doporučit některý ze zmrzlinových pohárů a mnoho druhů káv.

Salonek

Pro posezení v užším kruhu přátel, pořádání různých hostin a setkání je ideální salonek. Zde nebudete rušeni ostatními hosty ani žádným hlukem. Salonek je vhodný též pro pořádání různých školení s menším počtem posluchačů.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel U Koníčka: kontakty

Telefon: +420 384 420 747
Fax: +420 384 420 746