Předchozí
Další

Hotel a Hostinec Slunce, Liberec

Svatovítské náměstí 13 - Osečná, Liberec, 46001

od 1.384 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Hotel a Hostinec Slunce je příjemný rodinný hotel, který se nachází v malebném prostředí Podjěštědí, nedaleko od Liberce. Hotel byl v roce 2018/2019 kompletně zrekonstruován a došlo k modernizaci celého objektu, avšak s historickým nádechem. Díky tomu nyní poskytujeme našim hostům to nejlepší ubytování v okolí Liberce, skvělou restauraci, kavárnu, vinný sklep, sauny, multifunkční sálek na cvičení či teambuilding, půjčovnu koloběžek, které můžete využít na četných cyklostezkách v úžasné přírodě. Dále nabízíme službu našeho 1,5 km vzdáleného Statku pod Sluncem, kde můžete zdarma využívat přírodní dětské akátové hřiště a vyzkoušet občerstvení v místním kiosku. 

Další informace

Hotel a Hostinec Slunce je příjemný rodinný hotel, který se nachází v malebném prostředí Podjěštědí, nedaleko od Liberce. Hotel byl v roce 2018/2019 kompletně zrekonstruován a došlo k modernizaci celého objektu. Hotel disponuje 13 pokoji o různých velikostech, máme pokoje Classic, Superior, Junior Suite a naše největší Amartmá, ve více než polovině pokojů je možná přistýlka a také dětská postýlka. Restaurace nabízí příjemné prostředí s dětským koutkem a oddělenou kavárnou v přední části. Naši šéfkuchaři vytváří jedinečné gurmánské zážitky, které jsou inspirovány českou i mezinárodní kuchyní. Vaříme výhradně z čerstvých surovin (v závislosti na ročním období), zeleninu a bylinky, které Vám podáváme si sami pěstujeme na naší zahrádce. Dále hotel disponuje saunami, konkrétně tropickou a finskou saunou, dále odpočívárnou, kde si můžete relaxovat  po saunování. V suterénu hotelu je  multifunkční sálek, který je vhodný pro různá školení. Disponujeme také půjčovnou koloběžek, které můžete využít na četných cyklostezkách v úžasné přírodě. U našeho blízkého venkovského statku (Statek pod Sluncem) také můžete navštívit přírodní dětské hřiště z akátového dřeva a vyzkoušet občerstvení z kiosku. Přijeďte si vychutnat atmosféru tohoto rodinného hotelu s dětmi a užít si tak prázdniny nebo třeba jen prodloužený víkend. Těšíme se na Vás!

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.384 Kč

Služby

Bar
Konferenční možnosti
Pokojový servis non-stop
Restaurace
Wellness služby
Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Sauna
Kadeřník, holič
Parkoviště
Recepce non-stop
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Minibar
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
Videopřehrávač

Restaurace

V hotelu je restaurace, která nabízí příjemné prostředí s dětským koutkem a oddělenou kavárnou v přední části. Naši šéfkuchaři vytváří jedinečné gurmánské zážitky, které jsou inspirovány českou i mezinárodní kuchyní. Vaříme výhradně z čerstvých surovin (v závislosti na ročním období), zeleninu a bylinky, které Vám podáváme si sami pěstujeme na naší zahrádce. Vaříme opravdové jídlo, které je zdravé a zároveň chutné. Dále nabízíme lahodná tuzemská i zahraniční vína, například od rodinného vinařství Horák. S výběrem Vám velmi rádi poradíme.

Sportovní možnosti v okolí

Golf
Půjčovna lyží
Jezdectví, koně
Rybolov
Lyže, snowboard
Minigolf

Okolí

Hotel a Hostinec Slunce se nachází v krásné krajině Podralska, kde je nespočet možností výletů a procházek po okolí v příjemné krajině, která není moc kopcovitá a tak je vhodná i pro menší děti. Zdejší cyklostezky přímo vybízejí k projížďce na koloběžce nebo kole. Po poznávání prostředí Podralska můžete vyzkoušet relaxaci v našich saunách. Hotel disponuje také venkovním dětským hřištěm, kioskem u 1,5 km vzdáleného statku, letní terasou s obsluhou, půjčovnou kol/koloběžek nebo nabízí příjemné posezení ve vinném sklípku.

Mapa


zobrazit kontakty

Hotel a Hostinec Slunce: kontakty

Telefon: +420 720 020 608
+420 739 766 700
+420 608 256 001
WWW: hotelahostinecslunce.cz