Předchozí
Další

Moravský statek Strachotín, Strachotín

Šakvická 3, Strachotín, 69301

od 370 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Moravský statek Strachotín je nově otevřený penzion, nacházející se v obci Strachotín, v malebném kraji pod Pálavou, v bezprostřední blízkosti severního břehu Novomlýnské nádrže.  V objektu Vám nabízíme ubytování v pokojích či apartmánu, občerstvení, zmrzlinu, kávu či pořádání degustací, soukromých oslav, promocí a jiné  služby v daném oboru. Nově si u nás můžete prohlédnout několik hospodářských zvířat. Neváhejte a využijte našich služeb. Náš personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Další informace

Celková kapacita penzionu spolu s apartmánem je 21 lůžek + 2 lůžka rozkládací pohovka, ve dvoulůžkovém,dvou třílůžkových, čtyřlůžkovém, pětilůžkovém pokoji a apartmánu, každý pokoj má vlastní sociální zařízení a minilednici. Zařízená kuchyňka je společná pro všechny pokoje, krom aparmánu (ten má kuchyni vlastní).

   Sportovní vybavení je možno uschovat v kolárně, parkování osobních aut na vlastním parkovišti či v areálu. Našim hostům je v prostorech penzionu k dispozici Wifi připojení a pro ty nejmenší máme nové dětské hřiště s pískovištěm, dětským domečkem a posezením. Také si mohou prohlédnot naše zvířátka, na statku chováme ovečky, slepice a kačenky. V létě je k dispozici taktéž i bazén 3 x 5 m a zahradní krb s posezním.

Nástup na ubytování je možný od 14:00 do 18:00, jinak po předchozí domluvě.

Služby pro hosty:

- soukromá terasa s posezením

- samozdřejmostí je ložní povlečení a ručníky na pokojích

- zahradní krb s posezením

- dětské hřiště s pískovištěm, dětským domečkem s hračkami a posezením, houpačka

- bazén 3 x 5 x 1,3 m.

- uzamykatelná úschovna kol (možnost umytí kol, půjčení základního nářadí na jednoduché opravy kol, možnost nabíjení elektrokol)

- Wifi připojení na pokojích zdarma

- parkování na vlastním parkovišti či v areálu pod dohledem bezpečnosních kamer

- k dispozici vybavená kuchyňka a automatická pračka (ubytovatel neposkytuje prací prostředky)

- možnost bohaté snídaně v ceně 100 Kč/osoba.

Cena ubytování:   

Dospělí a děti nad 12 let : 370 Kč/osoba/noc

Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (možnost zapůjčit dětskou postýlku)

Děti do 12 let (11,99) : 270 Kč/osoba/noc.

Všem ubytovaným ve věku od 18 let je účtován rekreační poplatek ve výši 10 kč/osoba/noc pro obec Strachotín


APARTMÁN

    V našem areálu jsme nově vytvořili až šestilůžkový apartmán (manželská postel, dvoulůžko, rozkládací pohovka). Apartmán má vlastní vchod, sociální zařízení, vybavenou kuchyňku a TV. Parkování je možné v rámci areálu, kde jsou auta našich hostů pod dohledem bezpečnostních kamer. Pro hosty apartmánu je k dispozici venkovní posezení, zahradní krb, bazén, dětské hřiště, kolárna a wifi. Minimální pobyt dvě noci.

Cena : 1 500 Kč /apartmán/noc

PSI

   Psi jsou na pokojích povoleni, jen po předchozí domluvě, a to pouze psi malých plemen do cca 5 kg . Každý majitel psa je povinen akceptovat standardní pravidla na základní hygienu v celém areálu a to i na pokoji v penzionu. V případě znečištění pokoje, bude majiteli účtován poplatek za úklid v ceně 500 Kč.

 Poplatek za psa činí 50 Kč/noc.


Ceny

Cena za osobu 370 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Snídaně 100 Kč

Služby

Bazén
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Dětský koutek
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Terasa

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

Degustace

V naší nově zrekonstruované vinárně jsme pro Vás připravili možnost ochutnat vína od místních vinařů, vypěstovaná v malebném okolí Pálavy a Novomlýnské nádrže.

Nabízíme Vám degustace 6 vzorků vín, možnost zajištění ubytování přímo v našem areálu (je-li součástí degustace i ubytování poskytujeme 10 % slevu na osobu/noc) a pohoštění dle Vašich představ.

Cena za základní degustaci je 250 Kč/osoba (v této ceně je přednáška, ochutnávak 6ti vzorků vín, sýrové kostky, voda a pečivo). Degustace připravujeme pro 10 až 50 osob. (Ubytování možné pro 23 osob).

Vinárnu lze i pronajmout pro rodinné oslavy, narozeniny, promoce, menší svatby nebo pro posezení s přáteli.Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Moravský statek Strachotín: kontakty

Telefon: +420 728 896 067

Mapa