! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Pension a restaurant FLORIÁN - levné ubytování, Pavlov

Podhradní 195, Pavlov, 69201

od 590 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabídka celoročního ubytování jednotlivců i skupin. Možnost využít letní terasu a vinný sklep.

Další informace

Náš penzion se nachází ve vinařské obci Pavlov, která leží pod zříceninami hradu Děvičky na úbočí Děvína. Obec Pavlov se nachází v oblasti známé spíše jako Pálava a Pálavské vrchy, a pyšní nejen svou zajímavou historií, ale také dlouholetou tradicí ve výrobě špičkových vín místními vinaři. V posledních několika letech se stává také vyhledávanou destinací k rekreaci a odpočinku. Hledáte-li místo na jihu Moravy pro Vaše putování za krásami vin a odpočinkem, tak již není třeba hledat dál.

Ubytování je rodinného typu s prostornými pokoji, které se nachází téměř pod hradem v klidné části Pavlova. Myslíme také i na kvalitu a komfort Vašeho pobytu, a tudíž jsou postele vybaveny zdravotními matracemi. Na pokojích se nachází lednice, věšáky, úložné prostory ve skříňkách, ručníky a možnost zapůjčení nádobí pro vlastní potřebu. Na chodbách jsou rychlovarné konvice a mikrovlnné trouby pro přípravu jednoduchých teplých nápojů či pokrmů. V celém objektu je možnost připojení k wifi zdarma.

Součástí penzionu je také možnost venkovního posezení pro 15 osob s možností vlastního grilování.

K dispozici je i uzamykatelný prostor pro Vaše sportovní vybavení.

Máme možnost ubytovat Vás i s Vašimi vychovanými čtyřnohými miláčky.

Ceny

Cena za osobu 590 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč

Služby

Garáže
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště hlídané
Terasa
Zahrada
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 15

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

V naši restauraci připravujeme jídla z domácí kuchyně. A jsme sme schopni zajistit na objednávku pečená kolena, husy a kachny.

Mezi nejoblíbenější jídla u nás patří 

 

Kachní játra na cibulce, na kachním sádle s pečivem za 109 Kč,

Halušky se zelím a uzeným za 88 Kč

Nakládaná pečená žebra, s pečivem hořčicí a křenem za 120 Kč

Vepřová směs s klobásou a sýrem nivou, opékaný brambor za 162,- Kč

A další.... 

Vaříme také pro vegetariány a umíme i dětské porce pro ty nejmenší.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

Hrad Děvičky
Obec Pavlov která náležela již od 13. století k hradu Děvičky, je starší. Od roku 1334 patřila do majetku mikulovského panství a v 15. století byla největší vinařskou obcí na Mikulovsku. Na území Pavlova jsou ale bohatá archeologická naleziště dokládající osídlení od dob lovců mamutů. Vzhledem k bohatství nálezů nese kultura lovců mamutů z mladší doby kamenné název pavlovien.

Náves a kostel sv. Barbory
Významnou stavbou v obci je kostel sv. Barbory postavený v roce 1578. Kostel, který prošel několika přestavbami stojí na místě staršího kostela doloženého už ve 12. století. Většina stavení na návsi pochází ze 16. století a byla upravena v duchu selského baroka, další významnou lokalitou je ulice Česká s barokními vinnými sklepy a barokní hřbitov s nárožními věžičkami v ohradní zdi. Obec je od roku 1995 chráněna jako památková rezervace.

Pálava
Pavlov leží na úpatí nejvyšší hory Pálavy - Děvína, který je chráněný jako národní přírodní rezervace. Z dalších přírodních zajímavostí vzpomeňme malou štěrkovnu ve vinicích, která je cennou geologickou a paleontologickou lokalitou.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension a restaurant FLORIÁN - levné ubytování: kontakty

Telefon: +420 736 760 463