Předchozí
Další

Penzion apartmán Janov, Janov nad Nisou

Janov nad Nisou 471, Janov nad Nisou, 468 11

od 450 Kč
apartmán/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 30 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

V našem penzionu v Jizerských horách můžete strávit příjemnou aktivní dovolenou. v horské obci Janov, která se nachází mezi obcemi Hrabětice a Bedřichov. V dosahu jsou města Liberec a Jablonec. Penzion byl před pár lety kompletně zrenovován. Máme moderně a útulně vybavené apartmány. Každý má vlastní kuchyňský kout s ledničkou a mikrovlnkou. V každém apartmánu je i vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Další informace

Všechny apartmány v našem penzionu jsou kvalitně a zodpovědně vybaveny, tak, aby jste v Jizerských horách mohli strávit klidnou rodinnou dovolenou. V penzionu je k dispozici venkovní zahrada s bazénem a půjčovna kol. Za nejdůležitější považujeme ovšem precizní čistotu, o niž se vždy snažíme. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení. Znamená to umyvadlo se zrcadlem, klozet a sprchový kout. Každý host dostane jednu osušku a jeden ručník. Dále jsou apartmány vybaveny kuchyňským koutem a jídelním stolem. V kuchyni je lednička, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, překapávač kávy a touster. Samozřejmostí je dostatek příborů, nábobí a skleniček. K dispozici jsou utěrky, houbičky a mycí prostředky. U penzionu je venkovní zahrada kde je bazén, posezení s grilem a pískoviště. Pro naše hosty máme i půjčovnu horských kol. Auta mohou stát pod krytým stáním.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 1.350 Kč
Jednolůžkový pokoj 450 Kč
Domácí mazlíček 70 Kč
Pětilůžkový pokoj 1.450 Kč
Dvoulůžkový pokoj 750 Kč
Třílůžkový pokoj 1.150 Kč

V silvestrovském týdnu, ve dnech Jizerské 50 a o prázdninách jsou sezónní ceny na našem www.infojanov.cz. V ceníku na naší www.infojanov.cz jsou uvedeny i přirážky za kratší než třídenní pobyt.

Služby

Dětský koutek
Terasa
Zahrada
Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 20
Jednolůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 2
Čtyřlůžkové pokoje 1
Pětilůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 7

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
Lednička
WC
Mikrovlnná trouba

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lyží
Volejbalový kurt
Běžkařské stopy
Lyžařská škola
Sportovní hala
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Squash
In-line bruslení
Půjčovna kol
Tenisový kurt

Okolí

Jizerské hory jsou ideálním místem pro rodinnou a sportovní dovolenou. V obci Hrabětice a Bedřichov jsou lyžařská sjezdová centra. Obě místa jsou dosažitelná i ski busem, který má zastávku 50m od Penzionu Apartmánu Janov. Hustá síť cyklotras přímo vybízí k cykloturistice. Na ní můžete nastoupit přímo od penzionu ve kterém máme pro hosty půjčovnu horských kol. A nic už vám nebude bránit rozjet se na Jizerskou magistrálu – hustou a dobře značenou síť cyklotras. V zimě je Jizerská magistrála každodenně pečlivě udržována a nabízí k lyžování přes 150 kilometrů kvalitních běžeckých stop. Stopy jsou podle sněhových podmínek pravidelně obnovovány.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion apartmán Janov: kontakty

Telefon: +420 608 963 558
Mobil: +420 608 963 558
WWW: www.infojanov.cz

Mapa

Centrum 30 m Autobus 20 m Vlak 6 km