Předchozí
Další

Penzion Královský dvůr, Hamry

Hamry 45, Hamry, 34022

od 400 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Ochutnejte s námi krásu mytické Šumavy
Přijďte ochutnat krásu mytické Šumavy. Nechte se obejmout hloubavou nádherou královského hvozdu, na úbočí majestátního vrchu Ostrý, tam kde se naprostá divočina potkává s velkorysým pohodlím horského hotelu. Co vás čeká uprostřed nejzajímavějších šumavských turistických a běžkařských cest, jen kousek od sjezdovek na Špičáku či německého Velkého Javoru, cyklistických cest napříč Šumavou? Záleží jen na vás. ​ Ranní kávu či odpolední lenošení si užijete na prosluněné terase, u našeho vlastního rybníčku nebo uvnitř u rozpáleného krbu. K hotelu patří jedenáct tisíc metrů čtverečních lesa s potůčkem, malý rybník a venkovní prostory pro hry, sport a taky velikánský táborový oheň. Ve společenské místnosti najdete šipky, stůl pro kulečník a malý stolní tenis. Máme vlastní restauraci, kde vám rádi vykouzlíme jídlo na přání. Restaurace je propojena s terasou, kde můžete grilovat buď sami nebo s naší pomocí. Brzy bude u rybníčka také sauna.

Další informace

Ubytování je v nově zrekonstruovaném stylovém objektu, v prostorných 2-4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, koupelny jsou vybaveny vanami. Pokoje jsou vybaveny ledničkami v malé kuch. lince , po celém objektu je k dispozici WIFI připojení.

Pro ubytované je k dispozici salónek, který lze rovněž využít pro různé společné akce. Je vybaven kulečníkem, elektron. šipkami, možnost zapůjčení dalších společenských her. Penzion KRÁLOVSKÝ DVŮR je přímo ideálním místem pro pořádání společných akcí. Nově vedle salonku máme pro naše hosty k dispozici plně vybavenou kuchyňku, takže se skupina spoluubytovaných může stravovat samostatně, jako na soukromé chalupě.

V letním období k dispozici letní terasa, možnost zapůjčení grilu na dřevěné uhlí, možnost využití ohniště. Dále k dispozici dětské hřiště a přilehlá travnatá terasa.


Ceny

Apartmán 2.800 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.600 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.000 Kč
Třílůžkový pokoj 1.400 Kč
Cena za celý objekt 8.000 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Přistýlka 250 Kč
Cena za osobu 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Snídaně 100 Kč

Uvedené ceny jsou mimo plnou sezónu.

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště hlídané
Restaurace
Vegetariánská kuchyně
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Recepce non-stop
Úschovna kol, lyží
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 16
Jednolůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Lednička
Vlastní koupelna

Restaurace

Ranní kávu či odpolední lenošení si užijete na prosluněné terase, u našeho vlastního rybníčku nebo uvnitř u rozpáleného krbu. Ve společenské místnosti najdete šipky, stůl pro kulečník a malý stolní tenis. Máme vlastní restauraci, kde vám rádi vykouzlíme jídlo na přání. Restaurace je propojena s terasou, kde můžete grilovat buď sami nebo s naší pomocí.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Počítač, notebook
Tabule
Videopřehrávač
Kopírka
Připojení k internetu
Telefon
Osvětlení
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Jezdectví, koně
Bowling, kuželky
Koupání řeka, jezero
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Fitness, posilovna
Lyže, snowboard

Okolí

Možnost nádherných pěších vycházek a výletů po okolí - Bílý vodopád, Černé a Čertovo jezero, vrchol Ostrý, Špičák, Jezerní hora , rozsáhlé cyklotrasy nebo přezhraniční turistika v Bavorsku (Stříbrná hora v Bodemaisu, akvapark v Lamu, Javor s úžasným sjezdovým lyžováním, přezhraniční běžecké tratě Hamry - Ritschteig atd.). Poslední oáza nezničené přírody jako důsledek zcela uzavřeného ostrého hraničního pásma, houbařský a borůvkový ráj .

Mapa

Autobus 50 m Vlak 3.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Královský dvůr: kontakty

Telefon: +420 777 255 719