Předchozí
Další

Penzion Královský dvůr, Hamry

Hamry 45, Hamry, 34022

od 400 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion KRÁLOVSKÝ DVŮR je umístěn v idylickém a romantickém prostředí Šumavy, chráněná krajinná oblast Královský Hvozd, přímo pod vrchem Ostrý (Grosser Osser, 1293m) v obci Hamry, kde téměř každé stavení je samota, nádherná příroda pohraničí, les a průzračná voda, mohutný vrchol Ostrý, ale i příjemné prostředí. To vše Vám nabízí KRÁLOVSKÝ DVŮR. Nechte se královsky hýčkat a dopřejte si klidný a idylický odpočinek! A jak se k nám dostanete? Autem přes Klatovy, Nýrsko a Zelenou Lhotu, autobusem, kde spojení však není příliš časté a nebo vlakem na zastávku Hamry – Hojsova Stráž, vzdálené cca 3,5 km od penzionu. Po telefonické domluvě v letní sezóně možnost odvozu z nádraží do penzionu.

Další informace

Ubytování je v nově zrekonstruovaném stylovém objektu, v prostorných 2-4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, koupelny jsou vybaveny vanami. Pokoje jsou vybaveny ledničkami v malé kuch. lince , po celém objektu je k dispozici WIFI připojení.

Pro ubytované je k dispozici salónek, který lze rovněž využít pro různé společné akce. Je vybaven kulečníkem, elektron. šipkami, možnost zapůjčení dalších společenských her. Penzion KRÁLOVSKÝ DVŮR je přímo ideálním místem pro pořádání společných akcí. Nově vedle salonku máme pro naše hosty k dispozici plně vybavenou kuchyňku, takže se skupina spoluubytovaných může stravovat samostatně, jako na soukromé chalupě.

V letním období k dispozici letní terasa, možnost zapůjčení grilu na dřevěné uhlí, možnost využití ohniště. Dále k dispozici dětské hřiště a přilehlá travnatá terasa.

V současné době je penzion bez restaurace, možnost stravování v několika restauracích v okolí. Ubytování poskytujeme v týdeních či pouze víkendových cyklech. Ubytovávat lze obvykle v pátek či v sobotu ( týdení pobyty od soboty do soboty). Ostatní dle domluvy. Pobyt s domácím zvířetem: Je možný za příplatek.

Ceny

Cena za osobu 400 Kč
Jednolůžkový pokoj 500 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Snídaně 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 600 Kč
Třílůžkový pokoj 500 Kč

Uvedené ceny jsou mimo plnou sezónu.

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště hlídané
Restaurace
Vegetariánská kuchyně
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Recepce non-stop
Úschovna kol, lyží
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 16
Jednolůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Lednička
Vlastní koupelna

Restaurace

Ranní kávu či odpolední lenošení si užijete na prosluněné terase, u našeho vlastního rybníčku nebo uvnitř u rozpáleného krbu. Ve společenské místnosti najdete šipky, stůl pro kulečník a malý stolní tenis. Máme vlastní restauraci, kde vám rádi vykouzlíme jídlo na přání. Restaurace je propojena s terasou, kde můžete grilovat buď sami nebo s naší pomocí.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Počítač, notebook
Tabule
Videopřehrávač
Kopírka
Připojení k internetu
Telefon
Osvětlení
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Jezdectví, koně
Bowling, kuželky
Koupání řeka, jezero
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Fitness, posilovna
Lyže, snowboard

Okolí

Možnost nádherných pěších vycházek a výletů po okolí - Bílý vodopád, Černé a Čertovo jezero, vrchol Ostrý, Špičák, Jezerní hora , rozsáhlé cyklotrasy nebo přezhraniční turistika v Bavorsku (Stříbrná hora v Bodemaisu, akvapark v Lamu, Javor s úžasným sjezdovým lyžováním, přezhraniční běžecké tratě Hamry - Ritschteig atd.). Poslední oáza nezničené přírody jako důsledek zcela uzavřeného ostrého hraničního pásma, houbařský a borůvkový ráj .

Mapa

Autobus 50 m Vlak 3.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Královský dvůr: kontakty

Telefon: +420 777 255 719