Předchozí
Další

Penzion Miromar, Podivín

Stará čtvrť 203/6, Podivín, 69143

od 600 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 100 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Nový, útulný penzion leží v královském městě Podivín v Lednicko-valtickém areálu. Penzion Miromar nabízí ubytování ve dvoulůžkových bezbariérových pokojích a apartmánu, příjemné posezení v hospůdce s terasou nebo v moravském vinném sklípku. Vzdálenost od Brna je 47 km po dálnici na Bratislavu. Penzion je ideální pro aktivní dovolenou, firemní akce, oslavy i obchodní cestující.

Další informace

Penzion Miromar Vám nabídne opravdu vše, co si představíte pod pojmem " To nejlepší z Jižní Moravy ". Klidné ubytování, moravskou pohostinnost, domácí atmosféru i skvělé víno, které si navíc můžete vychutnat v našem vinném sklípku, který je přímo v penzionu. V našem vinném sklepě pořádáme také degustace ( tzv. košty ) vín od prověřených vinařů. Naše nejoblíbenější je Modré vinařství , které letos vyprodukovalo 22 skvělých odrůd. A večer si můžete odpočinout v naší hospůdce s terasou u talíře lahodných sýrů či domácích uzenin.

Nespornou výhodou je právě umístění penzionu. Celý Lednicko - valtický areál, který je od roku 1996 zapsán na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO, je hlavní turistický cíl návštěvníků Jižní Moravy. I Vy tak budete mít na dosah všechny významné památky celé oblasti. Pouhé 4km od penzionu je Lednický zámek, a 2 km Janův hrad a Minaret.

Celá oblast je také známa jako vinařský kraj. Nekonečné vinice, kulturní akce, putování za vínem a další naleznete v našem nejbližším okolí. Jen 4 km od penzionu Miromar jsou Velké Bílovice, největší vinařská obec, kde se nachází nejeden vinný sklípek a kde probíhají ty nejvyhlášenější vinařské akce, například akce "ze sklepa do sklepa".

Ubytování v našem penzionu ale také ocení milovníci cyklistiky. Od nás totiž můžete vyrazit na výlet po některé z mnoha cyklostezek a strávit svůj pobyt i aktivně.

Ceny

Apartmán 1.600 Kč
Jednolůžkový pokoj 600 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Přistýlka 500 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Parkoviště
Společenské prostory
Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Terasa
Nekuřácké pokoje
Pronájem kol
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 23
Počet apartmánů 1
Čtyřlůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 5

Vybavení pokojů

Minibar
WC
TV
Vlastní koupelna

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Satelitní, kabelová TV
Data projektor
TV přijímač
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Rybolov
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Miromar: kontakty

Telefon: +420 602 858 872

Mapa

Centrum 100 m Autobus 500 m Vlak 1.5 km