! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Na Hradčanech, Nové Město nad Metují

Na Hradčanech 1095, Nové Město nad Metují, 54901

od 400 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 250 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Ubytování v penzionu se čtyřmi apartmány s koupelnou, lednicí, satelitní televizí a terasou.

Možnost posezení na zahrádce s využitím  zahradního grilu. K dispozici je i kuchyňský kout s jídelnou.

Parkování u objektu, vlastní příjezdová cesta. Dle přání zajistíme snídaně.

Další informace

Náš penzion se nachází v novoměstské lokalitě, zvané Hradčany, uprostřed kouzelných scenérií přírody. V okolí Nového Města nad Metují se nachází mnoho pamětihodností, souvisejících s dobou pobytu Boženy Němcové a Aloise Jiráska. Ratibořice s Babiččiným údolím. Barunčina obecná škola v České Skalici. Nedaleko odtud majestátně zrcadlí svojí hladinu vodní nádrž Rozkoš. Dominantou novoměstského náměstí, zaplněného obchůdky a restauracemi je zámek rytíře Bartoně z Dobenína.

Také se zde nachází reprezentační informační středisko s galerií a věží Zázvorkou a druhé informační středisko a muzeum. Můžete navštívit katolický kostel a kostel církve československé husitské. Na vedlejším starobylém hřbitově odpočívají rodiče Bedřicha Smetany. Nelze se nezmínit o rodném domku F. L. Věka v nedaleké Dobrušce. Další oblasti : celodřevěný kostel v Sedloňově, Rokole - Mariánské místo s kapličkou zjevení a kostelem řádových sester. Doporučujeme navštívit Pekelské údolí, Klopotovské údolí, Dvořáčkovu vyhlídku, krásnou cestu k lesnímu jezeru zvanou Husí krk, Broumovské skály cca 30 Km,  Adršpašské skály, Broumovsko-Teplické skály a nádherné skály v Polském Karlově, vzdálené cca 40 km, nebo Zoo se Safari ve Dvoře Králové nad Labem, vzdálené cca 30 km. Zámky v Opočně, Častolovicích, Náchodě, Kostelci nad Orlicí, Kuksu, obrazárnu v Rychnově nad Kněžnou a mnoho dalších neméně zajímavých památek.

Každý apartmán v našem penzionu je rozdělen na koupelnu s toaletou, samostatnou obývací část a ložnicí. V ložnici je manželská postel, skříň, úložné prostory, pohodlný rozkládací gauč a posezení. Barevná televize s digitálním satelitním vysíláním, bezplatná wifi přípojka na internet, lednička s mrazákem. U dvou apartmánů je vstup na prostornou terasu s posezením, nočním osvětlením a překrásným výhledem na skálu a hradby města, starý mlýn, řeku Metuji a splav.

Parkovat je možné,na naší rozlehlé zahradě s výhledem a vlastní příjezdovou cestou..

Ceny

Apartmán 900 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Přistýlka 250 Kč
Cena za osobu 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč
Snídaně 90 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.500 Kč
Jednolůžkový pokoj 650 Kč
Třílůžkový pokoj 1.250 Kč

Služby

Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 4

Vybavení pokojů

Lednička
WC
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Sportovní hala
Horolezectví
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Okolí


Aktivní turistika po okolí, mnoho značených turistických tras, SKI areál Buková hora Orlické hory s lanovkou, Jiráskova stezka, pro cyklisty u nás aktuální cyklomapy + kompletní jízdní řády cyklobusů a vlaků. Dále půjčovnu kol. Půjčovnu lodí, raftů s možností absolvování kurzů, jak bezpečně na vodu, s vodáckou školou záchrany a mnoho dalších aktivit. Letní stadion Generála Klapálka - sport.klub. Výlety po nedalekých památných místech, zámcích, hradech a zříceninách. 


Bruslení na zimním stadionu v kryté hale v Novém Městě nad Metují, SKI areál v Deštném (Orlické hory), kryté plavecké stadiony v nedaleké Dobrušce a Náchodě. Zimní turistika - výlety po památných místech .

Procházky po malebném okolí, cyklotrasy, výlety po památkách, krytá i nekrytá koupaliště, mnohé kulturní akce. Také SKI areál Buková hora v Deštném v Orlických horách.

Mapa

Centrum 250 m Autobus 1 km Vlak 1.4 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Na Hradčanech: kontakty

Telefon: +420 737 837 641