Předchozí
Další

Penzion Pupendo, Hradec Králové

S. K. Neumanna 487/7, Hradec Králové, 50002

od 800 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Pupendo je umístěn přímo v centru krásného města Hradec Králové a nabízí levné ubytování. Disponuje útulnými apartmány a veškerou občanskou vybaveností - v blízkém okolí se nachází pošta, směnárna, autobusové i vlakové nádraží, taxi služby, obchodní dům či pobočky telefonních operátorů a bank. V penzionu je k dispozici zasedací místnost a v suterénu je provozována internetová kavárna. Poznejte jedinečnou architekturu města Hradec Králové a dopřejte si pohodlné a zároveň levné ubytování, které náš penzion nabízí!

Další informace

Levné ubytování

Pokud sháníte levné ubytování v centru Hradce Králové, penzion Pupendo je pro vás tou správnou volbou. Nabízíme příjemné a levné ubytování pro jednotlivce i celé rodiny. V Hradci Králové jsou široké možnosti kulturního i sportovního vyžití, díky kterým si budete moci váš pobyt vychutnat naplno.

Apartmány

Nabízíme apartmány vybavené veškerým sociálním zařízením, nábytkem, televizí a WIFI připojením k internetu. Náš penzion v současné době disponuje dvěma jednopokojovými apartmány a dvěma apartmány dvoupokojovými. Apartmány mají většinou výhled do centra města. U apartmánů v druhém podlaží a u jednoho střešního apartmánu je možná přistýlka.

Internetová kavárna

V suterénu penzionu se nachází internetová kavárna, díky které můžete surfovat na internetu i bez vlastního počítače. Aby se vám internet prohlížel co nejpříjemněji, nabízí naše internetová kavárna různé teplé nápoje. V nabídce máme například kávu, cappuccino nebo čaj. V internetové kavárně je možné využít i službu tisku či kopírování do velikosti A3.

Zasedací místnost

Pro potřeby různých školení a kurzů je v penzionu Pupendo k dispozici zasedací místnost. Po domluvě je možné si zasedací místnost rezervovat včetně zajištění občerstvení. Zasedací místnost pronajímáme za 200,- Kč na hodinu a její kapacita je cca 18 osob. Je vybavena dataprojektorem a plátnem, které je možné využít cca za 100,-Kč na hodinu.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj 800 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Data projektor
Plátno
Připojení k internetu

Firemní akce

Možnost pronajmutí zasedací místnosti pro cca 18 osob. K dispozici je dataprojektor, plátno.

Možnost občerstvení dle dohody.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Pupendo: kontakty

Telefon: +420 724 341 383