Předchozí
Další

Penzion Růže, Mikulov

Lidická 10, Mikulov, 69201

od 550 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Vítáme Vás na stránkách rodinného penzionu v Mikulově. Pokud hledáte nadstandardní ubytování v Mikulově za velmi přijatelnou cenu, pak jste na správné adrese. Dovolte nám představit náš Penzion Růže, který je vyhlášený domáckou a rodinnou atmosférou. Penzion je umístěn v samotném centru historického města Mikulova, nedaleko hlavních turistických, kulturních a přírodních zajímavostí. Čeká na Vás příjemné a klidné ubytování rodinného typu, s domácí kuchyní, vlastní zahradou a útulnými pokoji různých velikostí. Penzion poskytuje ubytování v 1-lůžkových, 2-lůžkových, 3-lůžkových a 5-lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny: vlastní sociální zařízení, barevný televizor, pokrytí wi-fi signálem apod. Samozřejmostí je uzavřené parkování a možnost ubytování Vašich domácích mazlíčků. Naše ubytování je s ohledem na lokalitu a vlastní vybavení cenově velmi přijatelné.

Další informace

Rodinný penzion Růže se nachází v klidné části Mikulova v blízkosti centra města. Pokoje umožňují výhled na Kozí hrádek, Svatý kopeček, zámek a další turistické zajímavosti. Hostům penzionu slouží k příjemnému posezení terasa s výhledem na přírodní památku Turold a jeho okolí. Kapacita penzionu je 60 míst, s ubytováním v 1-lůžkovém, 2-lůžkových, 3-lůžkových, 4-lůžkových a 5-lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny: vlastní sociální zařízení, barevný televizor, pokrytí wi-fi signálem apod. Samozřejmostí je uzavřené parkování a možnost ubytování Vašich domácích mazlíčků. Pro organizátory konferencí, firemních akcí, předváděcích prezentací, přehlídek, besed, a dalších akcí nabízíme konferenční prostory, včetně cateringových služeb a občerstvení.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 1.350 Kč
Snídaně 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Třílůžkový pokoj 1.050 Kč
Jednolůžkový pokoj 550 Kč

Služby

Parkoviště
Společenské prostory
Připojení k internetu
Terasa
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 60

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Pro ubytované hosty a účastníky hromadných akcí nabízíme kvalitní služby v oblasti přípravy jídel, občerstvení a cateringu, ale jsme zvyklí připravovat nabídky na jednotlivé akce zvlášť, podle představ i finančních možností našich zákazníků. Naše kuchyně se vyznačuje domácím charakterem, s důrazem na tradiční české a moravské pokrmy. Rodinný kolektiv penzionu Vám připraví na míru kvalitní gastronomický servis, přesně podle Vašich potřeb a možností.

 

  • Snídaně ve formě švédského stolu nabízíme pro všechny ubytované.
  • Večeři o dvou chodech nabízíme pro větší skupiny ubytovaných hostů (10 hostů).
  • Pro konané akce v kongresovém sále možnost celodenního občerstvení. 

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Růže: kontakty

Fax: +420 519 512 720
Mobil: +420 602 340 758