Předchozí
Další

Penzion U Kryštofa, Záříčí

Záříčí 277, Záříčí, 76811

od 460 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Luxusní a velmi atraktivní penzion "hrádeček" se nachází v malé obci Záříčí, 8 km od Kroměříže (památka UNESCO), na jižní Moravě, v mikroregionu Kroměřížsko. Stylový penzion s restaurací nabízí ubytování se stravováním. Víkendové nebo týdenní pobyty.

Další informace

Penzion U Kryštofa ve Chropyni nabízí ubytování o celkové kapacite 6 pokojů. 17 lůžek ve 2 až 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje s vlastním sociálním zařízením koupelnou  s vanou nebo sprchovým koutem, WC, malou ledničkou a televizí. Společné prostory tvoří velký rytířský sál s krbem.

Ceny

Cena za osobu 460 Kč
Jednolůžkový pokoj 460 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.840 Kč
Snídaně 80 Kč
Dvoulůžkový pokoj 920 Kč
Třílůžkový pokoj 1.380 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 17
Kapacita restaurace 85
Čtyřlůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Atmosféru Penzionu u Kryštofa podtrhuje výzdoba a stylové zařízení jednotlivých hostinských místností a Rytířského sálu upraveného a zařízeného v romantickém duchu. V letních měsících je k dispozici zahrádka s obsluhou. V těchto prostorách může Penzion u Kryštofa najednou pohostit více než 90 návštěvníku. Personál moderně zařízené kuchyně je schopen uspokojit požadavky těch nejvybíravějších gurmánů nabídkou tradičních staročeských jídel steaků či specialit na grilu. To vše z Penzionu u Kryštofa činí prakticky ideální prostředí k uspořádání tematických oslav, banketů, koktejlů či společenských setkání a večerů. Vaši akci připravíme na klíč jak po stránce programové ,tak i gastronomické, podle Vašeho přání tak, abyste byli opravdu spokojeni.

Kongresové možnosti

Ozvučení, reprobedny

Firemní akce

Penzion je vhodný pro všestranné využití - rauty, konferenční místnost s možností videoprojekce, salonek, svatby, hostiny, párty, firemní akce. Školení až pro 40 osob, menší salonek - 10 osob.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Tenisový kurt

Okolí

Značené cyklotrasy a cyklostezky : prochází tudy Moravská stezka spojující Jeseníky a Jižní Moravu. U Lobodic se na ni napojuje cyklostezka Bečva, přivádějící cykloturisty ze severovýchodní Moravy. Severně od Kojetína, u Lobodic, zároveň odbočuje z Moravské stezky místní cyklotrasa č. 5040, která prochází katastrem Kojetína směrem na Němčice nad Hanou, Prostějov a Plumlov. Mikroregion je protkán poměrně frekventovanými, nenáročnými cyklostezkami.

Turisticky atraktivní místa : Areál koupaliště v Kojetíně, sjíždění řeky Moravy, koupání na Tovačovských jezerech. Zámek v Chropyni. Tovačov -zámek a židovské muzeum – Městská památková zóna, kostel sv. Václava, mohyla. Kojetín – židovský hřbitov, kostel Nanebevzetí Panny Marie. Polkovice – středisko agroturistiky. Nejbližší přírodní koupaliště (štěrkáč, koupání, rybaření) 300 m, vyhřívané koupaliště s tobogánem (noční koupání) v Chropyni 2 km. Koupaliště v Kroměříži (tenisové kurty, plážový volejbal, hřiště na basketbal a nohejbal, občerstvení) 8 km, tenisové kurty 200 m. Nejbližší lyžařský vlek 20 km (Rusava), běžecké tratě v okolí. Kulturní, společenské a sportovní akce v Kroměříži. Nově vybudované dětské hřiště a cyklostezka v obci. Výlety do okolí: zámek, Podzámecká a Květná zahrada v Kroměříži, Svatý Hostýn v Hostýnských vrších, poutní místo Velehrad, hrad Buchlov, hradní zřícenina Cimburk v Chřibech, Bunč, rozhledna Brdo, lázně Luhačovice, ZOO Lešná, Svatý Kopeček u Olomouce, zatopené lomy ve Výklecích u Přerova - koupání, celodenní výlety do Jeseníků či Beskyd.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Kryštofa: kontakty

Mapa

Autobus 10 m Vlak 2 km