! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion U Tonka, Vizovice

Masarykovo nám. 414, Vizovice, 76312

od 600 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Při návštěvě valašska, Vizovských vrchů a nebo přímo města Vizovice vám nabízíme ubytování ve stylovém prostředí v restauraci U Tonka.

Další informace

Nabízíme stylové ubytování ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkovém apartmánu s terasou a kuchyňkou v centru města Vizovice přímo nad restaurací U Tonka. Okolí Vizovic nabízí spoustu kulturních i sportovních zážitků. Možnost parkování a uschování kol. Nabízíme snídaňové menu a možnost objednání snídaně.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny:

  • vlastní wc
  • vlastní sprcha
  • televizor
  • wifi připojení k internetu
  • vlak, bus a centrum v blízké vzdálenosti

Ceny

Apartmán 1.600 Kč
Snídaně 120 Kč
Dvoulůžkový pokoj 900 Kč
Jednolůžkový pokoj 600 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V restauraci U Tonka vám nabízíme teplá jídla formou poledních i víkendových menu, teplá jídla z domácí kuchyně, krajové speciality, jídla na grilu, různé speciality i tradiční jídla. Z nápojů si můžete vybrat z nabídky pivovaru Staropramen, kávu Dallmayr a mnoho dalšího. Těšíme se na vaši návštěvu.

Firemní akce

Kromě provozu samotné restaurace se zaměřujeme i na pořádání, zajištění a rozvoz oslav, večírků nejen u nás v restauraci, ale i v okolí Vizovic.
Restaurace poskytuje ideální prostředí pro rodinné oslavy. Zajistíme kompletní cateringové sužby pro firemní a společenské události, jak uvnitř restaurace, tak i ve vašich prostorách.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Tonka: kontakty

Telefon: +420 577 452 044