Předchozí
Další

Penzion VÍNO HRUŠKA, Veselí nad Moravou

Národních mučedníků 949, Veselí nad Moravou, 69801

od 799 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování ve 3 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou vybavené klimatizací, satelitní TV, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením. Možnost ubytování se zvířaty. K dispozici je parkování, úschovna kol, zahrádka, dětské hřiště a vinotéka s možností stravování. Pořádáme oslavy, rauty a degustace.

Další informace

Vinotéka s penzionem se nachází v centru města, 50 metrů od vlakového a autobusového nádraží. K Baťovu kanálu dojdete pěšky za 10 minut. Prostory vinotéky jsou vhodné pro pořádání seminářů, školení, pracovních setkání, firemních a rodinných oslav a různých večírků (kapacita 25-30 osob). Zajistíme pro Vás oběd i večeři, raut, degustaci a mnoho dalšího dle Vašeho přání (pro více informací volejte na tel. č. +420 607 033 036). K dispozici je zahrádka a hřiště pro děti.

Nabízíme ubytování ve 3 moderních pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou vybavené klimatizací, satelitní TV, Wi-Fi, vlastním sociálním zařízením. Děti do 3 let mají ubytování zdarma bez nároku na lůžko. Po předchozí dohodě pro nás nejsou problémem ani domácí mazlíčci. Ubytováváme od 14.00 do 19.00 hod. Pozdější příjezd je nutné nahlásit současně s rezervací. Při ukončení pobytu je nutné pokoj opustit do 10.00 hod.

Bezpečné parkování ve dvoře penzionu. Kolárna pro úschovu jízdních kol.

Ceny

Cena za osobu 799 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Klimatizace
WC
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Golf

Okolí

Ve Veselí nad Moravou najdete i venkovní koupaliště a tenisové kurty. Okolí je vhodné pro cykloturistiku. Golfové hřiště v Ostrožské Nové Vsi se nachází 10 km od penzionu a aquapark v Uherském Hradišti je vzdálen 15 km.    

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion VÍNO HRUŠKA: kontakty

Mapa

Autobus 50 m Vlak 50 m