Předchozí
Další

Zámecká fara Vidžín, Úterý

Vidžín 8, Úterý, 33041

od 400 Kč
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Barokní fara Vidžín (kulturní památka) pochází z roku 1735 a leží uprostřed okouzlující přírody. Naleznete ji 45 km severozápadně od Plzně nedaleko městečka Úterý v trojúhelníku lázeňských měst: Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně a Karlovy Vary. Je vynikajícím místem pro pořádání společenských nebo firemních akcí, stejně jako skvělým výchozím bodem pro výlety po okolí pěšky i na kole, agroturistiku a relaxaci všeho druhu. Celý areál je oplocený a zahrnuje hlavní budovu s 18 pokoji, 11 chatek, restauraci, velký zahradní altán a park.

Další informace

Historické pokoje

Originálně zařízený interiér ve stylu vídeňského baroka na Vás dýchne nezapomenutelnou atmosférou starých časů. Útulné dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou stejně jako celý objekt fary nekuřácké.
Cena pokoje 2.000 Kč/den

Pokoje Standard

Pokoje STANDARD jsou dvou- až šestilůžkové s vlastním sociálním zařízením nebo se sociálním zařízením společným na chodbách. Tyto pokoje jsou stejně jako celý objekt fary nekuřácké.
Tyto pokoje se pohybují v cenovém rozmezí od 400 až 600 Kč za lůžko. 

Samostatné chaty

Součástí areálu Zámecká fara Vidžín je 11 dřevěných chatek bez vlastního sociálního zařízení s celkovou kapacitou 90-120 lůžek. Společné sociální zařízení je v samostatné budově. Chatky jsou především určeny k hromadnému ubytování pro dětské tábory, školy v přírodě, skupiny apod., a nachází se přímo v zámeckém parku. K ubytování je možné nabídnout i plnou penzi nebo polopenzi v naší restauraci.

200 Kč/osoba/den - cena ubytování pro školy a dětské tábory
260 Kč/osoba/den - cena ubytování pro jednotlivce, rodiny a skupiny

Možnost pronájmu celého rekreačního areálu pro Vaše soukromé akce, svatby nebo firemní oslavy

Cena 35.000 Kč/den zahrnuje kompletní areál včetně ubytování pro maximálně 54 osob, restauraci s kapacitou 60 osob, salónek pro 25 osob, sál a možnost využití venkovního altánu pro 50 osob. V případě zájmu můžeme zajistit stravování či cateringové služby.

Ceny

Cena za osobu 400 Kč

Služby

Parkoviště
Společenské prostory
Zahrada
Připojení k internetu
Terasa
Restaurace
Venkovní ohniště / gril

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Zajišťujeme kompletní nabídku ke všem pobytům, je možné si zvolit stravování formou plné penze, polopenze, nebo pouze snídaně.

V nabídce máme jak klasická jídla, tak i jídla např. pro bezlepkovou dietu.

Plná penze 320Kč

Polopenze 200Kč

Snídaně 80Kč

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Zámecká fara Vidžín: kontakty

Telefon: +420 602 625 691