Předchozí
Další

Zámek Potštejn, Potštejn

Jarníkova 1, Potštejn, 51743

od 2.050 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Nově zrekonstruovaný barokní zámek rodinného stylu z 18. století Vám nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá.

Další informace

Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi. Pokoje jsou umístěny ve druhém patře zámku a jsou zámecky vybaveny. Na zámku se pořádají kongresy, koncerty, školení i firemní večírky. Návštěvníci mohou shlédnout tři prohlídkové okruhy- prohlídku historických interiérů, strašidelné sklepení Bubákov a Pohádkov pro nejmenší nebo navštívit zámeckou cukrárnu.

Snídaně jsou zajišťovány v zámecké cukrárně formou bufetu nebo donáškou na pokoj. Ostatní jídla nabízíme v přilehlé restauraci nebo při objednávce přímo v zámeckém salónku.


Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 3.550 Kč
Přistýlka 700 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.250 Kč
Snídaně 250 Kč
Jednolůžkový pokoj 2.050 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Konferenční možnosti
Parkoviště
Služba praní
Zahrada
Masáže
Pokojový servis non-stop
Společenské prostory

Vybavení pokojů

Minibar
WC
Satelit, kabelová TV
Trezor

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Volejbalový kurt

Okolí

Zámek Potštejn se nachází v centru líbezné vesničky Potštejn v podhůří Orlických hor. Vehlasný Potštejn je znám nejen hradem, který se pyšně tyčí nad širokým okolím, westernovým kempem Vochtánka, dlouhou lipovou álejí podél Divoké Orlice, ale především svojí přírodní malebností a svojí kulturní tradicí. Za dob První Republiky se Potštejn stává kulturním centrem a místem setkání významných literátů. Od roku 1915 do Potštejna přijíždí známé osobnosti literárního pole: spisovatelé, novináři a básníci jako např. Karel Čapek.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Zámek Potštejn: kontakty

Telefon: +420 702 188 769
+420 728 939 028