! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Zámek Potštejn, Potštejn

Jarníkova 1, Potštejn, 51743

od 2.050 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Nově zrekonstruovaný barokní zámek rodinného stylu z 18. století Vám nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá.

Další informace

Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi. Pokoje jsou umístěny ve druhém patře zámku a jsou zámecky vybaveny. Na zámku se pořádají kongresy, koncerty, školení i firemní večírky. Návštěvníci mohou shlédnout tři prohlídkové okruhy- prohlídku historických interiérů, strašidelné sklepení Bubákov a Pohádkov pro nejmenší nebo navštívit zámeckou cukrárnu.

Snídaně jsou zajišťovány v zámecké cukrárně formou bufetu nebo donáškou na pokoj. Ostatní jídla nabízíme v přilehlé restauraci nebo při objednávce přímo v zámeckém salónku.


Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 3.550 Kč
Přistýlka 700 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.250 Kč
Snídaně 250 Kč
Jednolůžkový pokoj 2.050 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Konferenční možnosti
Parkoviště
Služba praní
Zahrada
Masáže
Pokojový servis non-stop
Společenské prostory

Vybavení pokojů

Minibar
WC
Satelit, kabelová TV
Trezor

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Volejbalový kurt

Okolí

Zámek Potštejn se nachází v centru líbezné vesničky Potštejn v podhůří Orlických hor. Vehlasný Potštejn je znám nejen hradem, který se pyšně tyčí nad širokým okolím, westernovým kempem Vochtánka, dlouhou lipovou álejí podél Divoké Orlice, ale především svojí přírodní malebností a svojí kulturní tradicí. Za dob První Republiky se Potštejn stává kulturním centrem a místem setkání významných literátů. Od roku 1915 do Potštejna přijíždí známé osobnosti literárního pole: spisovatelé, novináři a básníci jako např. Karel Čapek.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Zámek Potštejn: kontakty

Telefon: +420 702 188 769
+420 728 939 028