Předchozí
Další

Dům Přátel Pavlova, Pavlov

Na Návsi 77, Pavlov, 69201

od 430 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování v penzionu v 1 čtyřlůžkovém a 2 dvoulůžkových pokojích či 1 apartmánu s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je vybavená kuchyň, zahradní posezení, parkoviště, společenská místnost s kulečníkem, pingpongový stůl, venkovní gril a WiFi připojení.

Další informace

V samém srdci Pálavy leží vinařská obec Pavlov. A právě tady je naše rodinné vinařství. V těsné blízkosti se nachází biosférická rezervace Pálava a největší vodní plocha na Moravě - Novomlýnské nádrže. Všude kolem se rozprostírají vinohrady a jen co by kamenem dohodil se tyčí zřícenina pověstmi opředeného hradu Děvičky. Však je na hrad vidět přímo z penzionu. Dovolená nebo jen víkend u nás, to je turistika, cykloturistika a vodní sporty. To je i lahodné víno, které v Pavlově můžete ochutnat. A přímo v našich sklepích. Dovolená v Pavlově se bude líbit hlavně těm hostům, kteří si chtějí uprostřed nádherné přírody odpočinout od ruchu měst, od uspěchaného života a každodenních stresů. Máme pro Vás připraveno ubytování v penzionu Vinařský dům a také v novém penzionu Adam. Můžeme pro vás připravit degustaci našich vín. Pochopitelně u nás můžete vybraná vína nakoupit za velmi výhodné ceny. Náš rodinný podnik si zakládá na nadstandardním přístupu k Vám, klientům. Snažíme se maximálně vyhovět Vašim potřebám a přáním. Tak hezký pobyt u nás.

Penzion Adam je sice menší, zato modernější. K dispozici jsou dva velké apartmány. Každý má vlastní kuchyňský kout, obytnou část, koupelnu a ložnici pro dvě osoby. Z každého apartmánu je výstup přímo na terasu, kde můžete posnídat nebo posedět u odpolední kávy. Výhled na Děvičky je odtud báječný.

Penzion Vinařský dům ke objekt ze 17. století, který je vystavěn ve stylu selského baroka. Je umístěn přímo v centru vesnické památkové rezervace Pavlov. Adresa: ulice Na Návsi 77


Ceny

Apartmán 430 Kč
Cena za osobu 500 Kč
Přistýlka 350 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Společenské prostory
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 3
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Dům Přátel Pavlova: kontakty

Telefon: +420 727 843 774
+420 602 500 266
WWW: www.pratelepavlova.cz/cs/ubytovani

Mapa