Tipy na výlet – Praha (strana 65)

Griloviště na Výstavišti

Vůně grilovaných dobrůtek, přátelský pokec s přáteli a nádherná zeleň všude okolo. Nezní to báječně? Tohle všechno (a dokonce i mnohem víc) si můžete dopřát na jednom z nejnovějších piknikových míst v Praze, na holešovickém Výstavišti.

Dům DRN na Národní třídě v Praze

Moderní polyfunkční dům s názvem DRN na Národní ulici je stavbou architekta Stanislava Fialy. Již ve svém názvu odkazuje k zeleni, která jej obrůstá ve všech úrovních. Mimořádná palácová novostavba 21. století klade důraz na kvalitu veřejného…

Pivovar U Supa

Jsme místo, kde si vychutnáte poctivou chuť českých piv a moderně pojatou českou kuchyni, kde zažijete jedinečnou atmosféru pražského hostince, kde vás pohltí kouzlo Starého Města a kde nikdy nezůstanete jen „u jednoho“.

Segway vyjížďka v Praze

Využijte jedinečnou šanci jak se odreagovat a vykoušet vozítko segway v Praze. Aktivita je vhodná pro rodiny, firmy i jednotlivce. Jednoduše si vyberte datum a čas vyjížďky z dostupných možností a užíjte si tento zážitek na maximum

Bistro Kampa

Bistro sídlící v Říční ulici na pražské Kampě na břehu Vltavy nabízí předkrmy, polévky, hlavní jídla i dezerty. Ze zahrádky restaurace je navíc krásný výhled na Karlův most.

Restaurace Tiskárna

Restauraci Tiskárna najdete v objektu, který je součástí historického areálu Státní tiskárny cenin. Bankovky se zde začaly tisknout v roce 1928 a tyto prostory dříve sloužily pro skladování bankovního papíru.

The Bistro

Kosmopolitní bistro určené pro všechny, kteří si rádi užívají život plnými doušky, plní si své sny, rádi poznávají svět a s nadšením si vychutnají dobré jídlo i pití.

Ristorante da Emanuel

Da Emanuel je podnik s přátelskou a uvolněnou atmosférou v pražských Dejvicích. Útulný interiér s cihlovou klenbou nabízí výhled skrze prosklenou výlohu do malé letní předzahrádky. Restaurace je tu už od roku 1998 a za tu dobu ve všech směrech…

Restaurace Monarch

Restaurace Monarch sídlí v centru Prahy v ulici Na Perštýně. Místo má originální atmosféru a název nese již od svého založení. Nejprve to byl vinný bar, poté gastrobar; stávající restaurace Monarch je v provozu od května roku 2017.

Restaurant Pepř a Sůl

Restauraci provozuje majitel Mirek Svatoš společně s otčímem Petrem Hraničkou. Mirek se stará o servis a Petr pracuje v kuchyni. Kdysi tu bývala pivnice, ale pivní „kultuře“ je konec. Vysočany si zaslouží zážitkovou gastronomii, zahrádky k posezení.