Předchozí
Další

Zámecký Resort Dětenice, Dětenice

Dětenice, 10600

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Unikátní středověký hotel v Dětenicích*** byl otevřen v prosinci 2009 a rozšiřuje úspěšný koncept středověké krčmy a nabízí novou dimenzi zážitkové turistiky. Naprosto unikátní interiéry tohoto hotelu Vás zcela okouzlí, prožijete noc, která se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Další informace

Středověké pokoje
42 velmi stylově vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením, kde spočine až 80 hostů. Cena pokoje zahrnuje i bohatou středověkou snídani.
Stiskněte kovanou kliku a vejděte do levandulí a sušenými bylinami provoněné světnice s koseným dřevěným stropem. Masivní trámové postele s pruhovanými duchnami, dřevěné truhlice, ručně tesané dřevěné mísy, louče a teplý plamínek všudypřítomných svící dokreslí celou atmosféru středověku.
Toaleta zdánlivě vyhlížející jako suchá latrína, sprchový kout s konví na teplou vodu místo sprchy, kamenné koryto na mytí rukou jistě překvapí, ale vše je čisté a voňavé.

Služby

Parkoviště
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 80

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Fitness, posilovna
Bazén venkovní
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Cyklostezky

Okolí

 

Výletní místa v okolí Dětenic
- zámek Loučeň, Staré Hrady, hrad Kost, Humprecht, Trosky vzdálené 5-10 km. - Jičín, pohádkové město, jehož dominantou je Valdická brána s vyhlídkovou věží skýtá pohled na okolní krajinu Českého ráje. Historické jádro Jičína s malebným náměstím, které v dobách Albrechta z Valdštejna mělo být hlavním městem království, je vyhledávaný turistickým centrem domácích i zahraničních turistů. - 15 km od Dětenic lze navštívit i Prachovské skály i Jinolické rybníky Všechna místa a trasy v Českém ráji i jeho okolí jsou dobře značena pro pěší turistiku i cykloturistiku (náročnost lehká a střední) - Mladá Boleslav muzeum automobilů - Stará Boleslav s kostelem sv. Václava a dalšími církevními skvosty - Lázeňské město Poděbrady turisticky atraktivní a zajímavé s možností plavby na lodi po řece Labi.

Sport, koupání, turistika, kultura:
- přírodní koupaliště v nedaleké Libáni (4 km) - horolezecká stěna v Sobotce (14 km) areál nabízí cca 900m2 lezecích ploch včetně 90m2 boulderu. - v Jičíně (15 km)krytý plavecký bazén: tobogány, vířivka, sauna, parní komora, bublinková masáž, protiproud, fitness a aerobic.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Zámecký Resort Dětenice: kontakty

Telefon: +420 493 596 132
Fax: +420 493 596 434
WWW: www.detenice.cz

Mapa